2016 model Opel Astra

3 yıl önce
2016 model Opel Astra

 

Opel ilk olarak 1939 yılında Kadett modeli ile otomobil piyasasında yerini almış daha sonra Astra ile devam etmişti. C segmentinde şimdiye kadar 24 milyon araç satmayı başardı. Opel şimdide 2015 Eylülün de Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtımını yapacağı 11. Kuşak Yeni opel Astranın görselleri çıktı

Daha hafif ve yeni karoser ile karşımıza çıkacak olan Opel Astra en son motor seçenekleri ve en üst düzey donanımlarla ziyaretçilerin karşısına çıkacak. C segmentinin lider durumunda olan Volkswagen Golf almak isteyen kullanıcılar Opel Astra‘nın bu modelini beklemelerini tavsiye ederiz.

Opel Astra’yı baştan aşağı yeniden tasarlayan mühendisler özellikle aracı daha hafif yaklaşık 200kg azalttıklarını ve atletik bir yapıya ulaştığını söylediler

Bir nevi diye yapan Opel Astra sürüş konforunu en üst düzeye çıkartırken, viraj performansı inanılmaz derecede güvenli sürüş sağlayacağını ve bu sayede daha rahat sürüş konforu olacağına benziyor.

çizgileri daha dinamik, farlarında yenileme ve ön ızgaralar daha sportif görüntü sunan Opel Astra, arka kelebek camlarını bagaj camları ile birleştirerek daha spor bir görüntü ortaya çıkmış.

ölçülerine baktığımızda eskiye nazaran uzunluğunda 5cm, yükseklikte ise 2,6cm azalmış olmasına rağmen arka koltuk oturma konforu değişmemiş.

Ön ve arka farlarında LED KULLANAN Opel Astra, keskin çizgili tamponları göz kamaştırmakta. Ön farlar MATRİX yaparak kusursuz yol aydınlatması sunmakta

Yeni Opel Astra’da 1.6 CDTI motor seçeneği 95 beygir güç üretirken, 1.0 litrelik ECOTEC benzinli direkt enjeksiyonlu turbo motor seçeneği ise 105 beygirden başlayacak. Tamamen yeni 1.4 litrelik ECOTEC motor seçeneği tam 145 beygir güç ve 250 nm tork üretecek.

Opel, yeni Astra’da başta Opel OnStar kişisel bağlantı ve yardımcı sistemi olmak üzere IntelliLux LED farlar da ilk kez yeni Astra ile satışa sunulacak.

Ayrıca; Trafik İşaretçileri, Şerit Destek, Mesafe Koruma, Çarpışma Engelleyici Fren Sistemi, Gelişmiş Park Yardımcısı gibi gelişmiş teknolojilerin yer alacağı yeni Opel Astra, artık daha güvenli.

2016 model Opel Astra Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. tekin diyor ki:

    Opel astra tam bir klasik ya… Kısmetse bir miktar daha para biriktirip alacağım.

Yorum Yaz


Yukarı Çık