2017 kışlık Tunik modelleri

2017 kışlık Tunik modelleri

Siz değerli  bayan okuyucularımız için 2017 kışlık Tunik modelleri ile ilgili en son trend modelleri yakından inceleyerek fikir edindik. Yaz aylarında bile kullanılan modern ve kısa kollu ve yırtmaçlı modeller üreten markaları olduğunu söylemek istiyoruz.

Tunik modelleri tesettür giyim tarzından ayrılmasıyla kendini ispatlayan ilgi çekici modellerin yaratılmasına neden oldu. Türkiye oldukça yaygın olan tunik modası hakkında sizlere geniş kapsamlı seçenekler sunan firmalardan bir derleme hazırlamak istedik.

Aşağıda bulunan 2017 tunik modelleri ünlü markaların yeni sezon için ürettikleri tunikler müşterilerin beğenilerine sundular. Oldukça görsel modellerin bulunduğu kısa zaman içinde tunik modellerinde oldukça değişime gidilmiş.

Günümüzde farklı seçenek ve renkleriyle gencinden yaşlısına ve tunik fiyatları bakımından son derece uygun olduğundan fazla tercih edilen model. Bu şekilde olunca yeni sezonda vitrinleri ve internet alışveriş sitelerinde oldukça geniş bir yelpaze içinde satılıyor.

Ünlü markalarından derlediğimiz tunik modelleri

tunik-modelleri-10

tunik-modelleri-9

tunik-modelleri-8 tunik-modelleri-7 tunik-modelleri-6 tunik-modelleri-5 tunik-modelleri-3 tunik-modelleri-2 tunik-modelleri-1

 

 

2017 kışlık Tunik modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık