30'lu yaşlardaki erkeklerin seks istekleri nelerdir

30'lu yaşlardaki erkeklerin seks istekleri nelerdir

seks11Sancılı geçen 20’li yaşların sonunda hem kadınlar hem de erkekler, şehvet sarhoşluğunu üzerlerinden atıyor ve Fisher’ın sekste uzlaşma aşaması adını verdiği döneme giriyor.

Çiftlerin birbirlerine karşı yakınlık ve sevgi duyduğu bu dönemde birlik duygusu ve ilişkide sakinlik yoğundur. Fisher, bu dönemde çiftlerin arasındaki sevgi bağının, zihinde bulunan ve insanlara kendilerini mutlu hissettiren oksitosin ve vasopresin hormonlarını salgılamaya yardımcı olduğunu söylüyor.
Tabii ki, 30’lu yaşlarınızda çocuklarla ilgilenmek, kariyer peşinde koşmak gibi sizi son derece meşgul edecek şeylerle çevrili oluyorsunuz. Bu da hayatınızda sekse daha az yer olması anlamına geliyor.

Bu yoğunluk seks hayatınıza engel değil! Seksi gerçekten içten ve erotik yapan şey yoğun programınıza rağmen partnerinizle birlikte olabileceğiniz boş bir vakit bulabilmektir.

Ön sevişmeyi tüm güne yayarak ya da hızlıca, ayaküstü seks yaparak partnerinizle birlikte cinselliğin hayatınızdaki yerini koruyabilirsiniz.
Çok yorgun olduğunuz akşamlarda duyularınıza yönelin.
İşten eve geldiğinizde üstünüzü değiştirirken partnerinizin sizi izlemesini sağlayın.

Hafifçe elinizde çay, kahve ya da başka bir içecekten yudumlar alın. Daha sonra iç çamaşırlarınızla kaldığınızda partnerinize masumca yaklaşıp öpün.

Partnerinizin boynunu öperek göğsüne doğru yönelin ve onunda üstündeki kıyafetleri çıkarmasını isteyin.

Seks ve İlişki uzmanı Peles, duyuları harekete geçirmenin yatak odasındaki soğuk havayı dağıtan en etkili şey olduğunu söylüyor.
Kendinizi seks için hazır hissettiğinizde bile, bazen 3 saat süren seksi 3 dakikaya sığdırmanız gerekebilir.

Seks Terapisti Paul Joannides, çiftlerin hayatına çocuklar dahil olduklarında hızlı ve çabuk yapılan seks seanslarının seks hayatı için önemli olduğunu söylüyor.

Bu tarz hızlı seks seanslarında çiftler aralarındaki duygusal iletişimi kaybedebilir. Bunu önlemek için de Peles, seks sırasında partnerinizin gözlerine bakmanızı öneriyor.Bu şekilde birbirinize daha çok bağlandığınızı hissedeceksiniz.
Ön sevişmeyi bütün güne yayın bu şekillde daha yatağa girmeden seks için hazır olacaksınız.

Kendi yaraıcılığınızı kullanarak içinde bulunduğunuz koşullara ve sahip olduğunu imkanlara göre partnerinizi tahrik edebilirsiniz.

Gün içerisinde partnerinizden uzaktayken onu istediğinizi belli eden erotik mesajlar işinize yarayabilir.

Eğer evdeyseniz seksi daha sonraya bırakarak bütün gün partnerinizle sevişmeyi deneyin. 10 ya da 20 dakikalık ön sevişme seanslarına ara verin ve daha sonra tekrar devam edin.

30'lu yaşlardaki erkeklerin seks istekleri nelerdir Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. OZCAN diyor ki:

    müthiş bilgilendirici bir yazı 😉

Yorum Yaz


Yukarı Çık