Genç odası düzenlemek için öneriler

Genç odası düzenlemek için öneriler

Gençler odalarını kendileri tasarlamak ister. Kendi ihtiyaçlarını ve zevklerine göre düzenlediği odayı hayal ederler. Size düşen göre ise, onun istek ve fikirlerini göz önünde bulundurarak bütçenize göre yardımcı olmaktır..

Genç odası düzenlemek için öneriler

Kişiye has özel tasarım yaparak düzenleme

Genç odası dekorasyonunda kişiye has dekorasyon olması için ondan bahsedecek bir objenin olması gerekir. Bu objeye örnek vermek gerekirse ismini ilk harfi olacak bir obje seçmek mantıklı olacaktır. Bu bir resim veya müzik aleti olabilir. Canlı renklerle dekorasyon edilecek genç odası enerjisi yüksek olan gençler için doğru bir seçim olabilir. Rahat bir koltuk ve çalışma masası, cinsiyete göre dolap ve genç yatak odaları olmazsa olmazlardandır.

Arkadaşları ile muhabbet edecek yerler oluşturun

Gençler muhabbeti sever ve arkadaşları ile vakit geçireceği odasında bir yer arar. Ayrıca arkadaşları ile ders çalışabileceği ve zamanının çoğunu burada geçireceğini düşünürsek rahat çalışma köşeleri yaratmakta fayda var.

Mobilyalar takım olacak şartını unutun

Alışkanlıktır mobilyalar takım olsun diye. Genç insanlar kendilerindeki yaratıcılık ve dinamizmine uygun özel parçalar bularak güzel bir dekorasyon yaratabilirsiniz. örnek vermek gerekirse okuma yapabileceği rahat armut tipi koltuk olabilir. özel bir yeteneği var ise örneğin resim yapmayı seviyorsa odasında resim paleti koyabilirsiniz

Hobi alanları olmalı

Yukarıda bahsettik, genç arkadaşların ilgilendiği hobi tarzı müzik, spor, sanat gibi ilgili olduğu konular için dekorasyon yaparken bunu göz ardı etmeyiniz. Sıradan mobilyalar seçmek yerine genç kişilerin gözünden bakarak odasını düzenlemek farklı bir kişilik getirecektir.

Sizlere fikir vermesi amacıyla bir kaç genç odası modelleri sunduk beğenmek size kalmış

Genç odası meodelleri-1

Genç odası meodelleri-2

Genç odası meodelleri-3

Genç odası meodelleri-4

Genç odası meodelleri-5

Genç odası meodelleri-6

Genç odası meodelleri-7

Genç odası meodelleri-8

Genç odası meodelleri-9

Genç odası meodelleri-10

Genç odası meodelleri-11

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık