Acundan Cevap

4 yıl önce
Acundan Cevap

Survivor’ı kazanmasının ardından kazandığı ödülü bağışlamadığı iddia edilen Derya Büyükuncu’nun, parasının tamamını almadığı iddialarına Acun Medya’dan yanıt geldi
2011 Survivor yarışmasını kazanıp vaat ettiği parayı bağışlamayan Derya Büyükuncu, kendisi hakkında çıkan haberler hakkında ilk kez konuştu, ödülün yarısını bile alamadığını söyledi. Acun Medya’dan Derya Büyükuncu’ya jet yanıt geldi.

Acun Medya tarafından 2011 yılında düzenlenen ‘Survivor Ünlüler-Gönüllüler’ yarışmasında türkücü Nihat Doğan’a karşı birinciliği elde eden ve 500 bin TL’lik para ödülü kazanan milli yüzücü Derya Büyükuncu, yarışmanın finalinde kazandığı paranın yarısını işitme engelli çocuklar yararına çalışan bir vakfa bağışlayacağını söylemişti.

ACUN’DAN DERYA BÜYÜKUNCU’YA JET CEVAP

Derya Büyükuncu’nun “Henüz ödülümün yarısını bile ödemediler” sözleri üzerine Acun Medya’dan açıklama geldi.

İŞTE O AÇIKLAMA:

“Derya Büyükuncu’nun Survivor yarışmasından kazandığı ödülün ödemesi Show TV’nin sorumluluğundadır. Acun Medya’nın bu ödeme ile herhangi bir alakası bulunmamaktadır.”

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. tepastolo diyor ki:

    Adam Vergi rekortmenlerin arasına girdi.Çok akıllı bu işi biliyor

  2. caner diyor ki:

    Ya bıraksınlar bu işi, yarışmayı düzenle ve vaatlerde bulun, sonrada benim değil tv nin ayıbı de, milyonlarca insanın önünde vaat ediyorsan takipçisi ol

  3. germencik diyor ki:

    Adam işi biliyor. ticarete kafa çalışıyor adamın. şimdide yunanistanda acun kanal kuruyormuş.

Yorum Yaz


Yukarı Çık