Ağız Kokusumu çekiyorsunuz işte çaresi

Ağız Kokusumu çekiyorsunuz işte çaresi

Ünlü Doktor İbrahim Saraçoğlu Ağız Kokusu için bitkisel kürü. Saraçoğlu tedavinin önce doğadan aranmasını ve bir çok hastalığın tedavisi bitkisel kürlerle tedavi edilebileceğini belirtmekte. Bunlardan biride Ağız Kokusu için hazırlanan Kürdür. Ağız kokusu hem kendisini hem de çevresini rahatsız eden bir olaydır. Ağız kokusundan Kurtulmanın yolunu saraçoğlu’nun sizlere sunmuş olduğu bir kaç öneriden bahsetmek istiyoruz
İşte İbrahim Saraçoğlu Ağız Kokusu için Bitkisel Kür

Ağız Kokusu için Bitkisel Kür

2-3 Taze maydanozun yaprakları iyice çiğnemekle yutulursa yaklaşık 2-3 saat kadar ağız kokusunu yok etmektedir. >Günlük hayatımızda kısa ve pratik bir çözüm yoludur.

Başka bir öneri ise Akşamları yatarken 1 limon sıkıp, içerisine 1 Kahve kaşığı yemek tuzu konup Diş fırçası ile dişleri ve etleri iyice fırçalanmaktır.

Sabahları ise kahvaltınızı yaptıktan sonra ağzın iyice yıkanmasıdır, Yıkadıktan sonra Bergamot esansı Anason esansı Karanfil esansı Nane esansı ile 1 çay bardağı suyun içine 3 damla koyup güzel bir şekilde gargara yaptırmaktır

Öğle ve akşam yemeklerinden sonra 30g kuşdili 30g, adaçayı 5g, Karanfil 5g, tarçın 2g ufak Hindistan cevizi karıştırıp, 1 çay bardağı ılık suyun içine bu karışımdan 1 Kahve kaşığı koyup 10 dakika sonra süzmeli ve bu su ile gargara etmelidir.

Ağız Kokusumu çekiyorsunuz işte çaresi Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık