Aksiyon flimlerini aratmayacak klip

Aksiyon flimlerini aratmayacak klip

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç’ın son albümü ‘Daha Derine’nin popüler parçalarından Derine’nin klibi geçtiğimiz ay İstanbul’da çekildi
Murat Dalkılıç, ‘Daha Derine’ isimli albümünde yer alan ‘Derine’ isimli şarkısına geçtiğimiz ay video klip çekmişti. Ünlü şarkıcının, Özge Özpirinçci ile birlikte rol aldığı klibin, özel efektlerle tamamlanması 1.5 ay sürdü. Müzik kanallarında ve internet ortamında yayınlanmaya başlayan klip, özellikle dövüş ve kovalama sahneleriyle dikkat çekiyor.

70 kişilik bir ekiple 3 günde çekilen klipte Murat Dalkılıç’a kamera karşısında oyuncu Özge Özpirinçci eşlik etti. Sözleri Gülşen’e, aranjesi Ozan Çolakoğlu’na ait olan Derine’nin klibini ise Gülşen Aybaba çekti. Bestesi Amir Teima ve Ahme Salah Hosny’ye ait parçanın klibi, aksiyon filmlerini aratmayan sahnelerle dikkat çekiyor. Özel efektlerin bolca kullanıldığı ‘Derine’nin klibinin tamamlanması bir buçuk ay sürdü. Dövüş sahneleri için özel olarak çalışan Murat Dalkılıç klipteki kovalamaca ve aksiyon sahneleriyle beğeni topladı. Takip sahneleriyle polisiye filmleri aratmayan klibin devamı da önümüzdeki günlerde müzikseverlerin beğenisine sunulacak.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. sinan diyor ki:

    Pek katılmıyorum buna. Çok ama çok yapmacık bir klip olmuş. Ama şarkısı şahaneee…

Yorum Yaz


Yukarı Çık