Aldatmayı ele veren detaylar nelerdir

Resim bulunamadı

AldatmaEşlerini aldatan erkekler ve kadınlar aldatıldığınızı nasıl anlarsınız.Unutmayın, sizlere bu önerileri veriyoruz ancak aldatmayı kesinlikle doğru bulmuyoruz. Bizimkisi zaten bu yola baş koymuş kişilere sadece bir dal uzatmak;
1- Erkek İsmiyle Kaydedilmiş Kadınlar

Zaman ve teknoloji bize yaradı, ancak kadınlar da bizimle birlikte teknolojiye alıştılar. Eğer sevgilinizi aldattığınız bir kadın varsa ve cep telefonunuzda bu kadının adı bir erkek olarak kayıtlıysa uzun süre gizli kalması zor.

Kadınlar sinsi ve akıllıdırlar.
2- İkinci Bir Telefon Hattı

Kaçamak yaptığınız kişiyle daha güvende hissetmek için ikinci bir telefon hattı kullanıyorsanız yine başınız dertte. Gün içerisinde telefonunuza yanıt veremeyebilirsiniz ya da hattınız düşmez ise kadınlar bu durumda bir hinlik olduğuna uyanacaklardır.

İkinci bir telefon kullanırsanız da ikinci hattınızın varlığı belli olacaktır. Bu sebeple elinizde iki ucu b*klu bir değnek var. En mantıklı çözüm ikinci hattı gerçekten de iş hattınız olarak kullanmak ve kaçamak yaptığınız sevgilinizi de yine erkek ismiyle kaydetmek olacaktır. Ama bu iletişim şeklinin her hali bol riskli.

3- Sürekli özür dilemeyin

Hal ve tavırlarınıza çok dikkat edin. Özür dilemek ve yumuşak tavırlar göstermek kanınızda yoksa, aldattıktan sonra gelen suçluluk hissiyle farklı davranışlar sergilemeyin. Bu süt dökmüş kedi tutumu sizi anında ele verebilir. Normalde sık sık tartışan biriyken sürekli özür dileyen tarafa dönüşürseniz karşı taraf işkillenecektir.

4- Durduk Yere Hediyeler Almayın

Daha önce karşı tarafın duygularına bu kadar önem vermezken birden bire onu hediyelere boğarsanız yine partnerinizi bir tuhaflık olduğuna kendi kendinize ikna etmiş olursunuz.

Suçluluk duygusuyla hareket ederseniz yakalanmanız da çok kısa sürer.

5- Teknolojiyi Lehinize Kullanın

Partnerinize yalan söyleyip bir başkasıyla buluşmayı planlıyorsanız teknolojiyi de lehinize kullanabilirsiniz. Akıllı telefonunuz en büyük sıkıntınız. Lokasyonunuzu çabucak ele verebilirsiniz. Bu sebeple iş telefonunuzu GPS’i olmayan bir alet seçin. Veya telefonunuzu evde unutabilirsiniz, ya da onu çaldırmış olabilirsiniz.

Bunun dışında telefonlara yüklenen aplikasyonlar sayesinde karşı tarafa tamamen bambaşka bir yerdeymişsiniz izlemini de verebilirsiniz.

6- Arabasız Çıkmayın

Araçları olmasına rağmen, arkadaşlarıyla buluşmaya diye çıkıp “Bir kahve içeceğiz zaten, yakın, aracı almama gerek yok” diyen bir erkek, böylece daha baştan eve geç geleceğinin sinyalini veriyor. Geciktiğinde de, “Taksi bulamadım” ya da “Aracımız kaza yaptı” gibi bahanelerle karşınıza çıkıyorsa, öncesinde de buna benzer davranışlarla sık karşılaştıysamz, tırnaklarınızı göstermenizde fayda var.

Arabası erkeğin tutkusudur, ikinci sevgilisidir. ‘Arkadaşlarla takılmaya çıkıyorum, gideceğimiz yer yakın zaten’ gibi basit bahaneler kullanmayın. Araba eve çabuk dönmenizi sağlayacaktır. Karşı tarafın ruhu duymadan işinizi bitirip geri gelmenize fayda sağlayabilir.
​7- Bizimkilere uğradım, uyuyakalmışım!

Hiçbir anne, siz aradığınızda yorgunluktan uyuya kaldığını söylemesini rica eden ana kuzusu oğluna, hayır diyemez. Annelerini çapkınlıklarına alet eden erkeklerle baş etmenin en etkili yolu, annesiyle sıkı bir ilişki kurmaktır!

Anneler oğulları söz konusu olduğunda inanılmaz koruyucu olurlar, hele ki bir de kadın tarafını sevmiyorlarsa bundan şahanesi olamaz. Sizin için yalan bile söylecektir. Bir kaçamağın ardından annenizden böyle bir bahaneye ön ayak ya da şahit olmasını isterseniz sizi kıramayacaktır. Tabii bunu alışkanlık yaparsanız partneriniz yine şüphelenebilir.
8- “Şarjım bitti” Demeyin!

Bu yalan pek de tutmuyor artık ve potansiyel kavgaların da önüne hiç ama hiç geçemiyor. Gerçekten başınıza gelse bile karşı tarafı buna inandırmanız çok güç zaten.
9- Uçakta yer bulamadım

Hafta içi iş için şehir dışına çıktınız ya hani, uçakta yer bulamayıp mahsur kaldığınızı söylemeyin. İnternet ve teknoloji çok gelişti. Eğer yalan söylüyorsanız anında kendinizi ele verebilirsiniz. Bu bahaneyi kullanmadan önce kesinlikle uçuş sitelerinden koltuk kontrolü yapın. Yalanınızı destekleyecek kanıtlarınız olsun.
10- Kaçamak Cümleler Kullanmayın

“Seninle de bir şey konuşulmuyor”, “Beni anlamıyorsun”, “Bilmiyorum” gibi basit ve kaçamak cümleler kullanmayın. Karşı tarafın atarlı tarafına dokunursunuz. Yalan söylemeyi erkek pek de beceremez zaten. Bu konuşmayı önceden tahmin edip ona göre yanıtlar hazırlamaya çalışın. Partnerinizi susturacak kanıtlarınız olsun.

Son kez tekrar edelim, yine de aldatmamak iki taraf için de en uygun davranış…

Aldatmayı ele veren detaylar nelerdir Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık