Anne Sütünü Arttırıcı Kür

Anne Sütünü Arttırıcı Kür

Gözünüz gibi baktığınız bebeğinize anne sütü ile beslemek gerektiğini artık bilmeyen kalmadı diyebiliriz. Peki bebeğimize yeterince anne sütü verebiliyormuyuz. Anne sütünü arttıracak yine bu işlerin piri olan İbrahim Saraçoğlu dan anne sütünü artıran Kür’den bahsetmek istiyoruz.

Saraçoğlu 4 adet kürden bahsetmekte

Kür 1: Anne sütünü arttırmak için Günde iki porsiyon taze beyaz üzüm tüketmek anne sütünü artırıcı özellik verir.

Kür 2: Sabah ve akşam olmak üzere yemeklerden önce dereotunu tüketirsek anne sütünde artma sağlayacaktır.

Kür 3: Anne sütünü artırmak için başka bir yol ise haşlanmış kuru incirin suyunda içebilirsiniz. Yedi-Sekiz adet kuru inciri yarım litre klorsuz suda (klorsuz olması önemli)en fazla on dakika haşlıyoruz. Haşlanmış incirleri İkiye bölerek ve suyunuda sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez tüketebilirsiniz.

Kür 4: Buda incirli bir tarif ama ilavesi bulunmakta. Yarım litre klorsuz suyu kaynama noktasına gelince içerisine Yedi-sekiz adet kuru inciri bölerek atıyoruz. Daha sonra Ağzı kapalı bir şekilde kısık ateşte beş dakika kadae kaynatıyoruz. Beşinci dakikadan dolduktan sonra içerisine bir adet havucu dilimleyip ağzı kapalı olarak kısık ateşte 3 dakika daha kaynatınız. Ilıyınca süzünüz. Yirmibir gün boyunca öğleden önce ve öğleden sonra aç veya tok karnına birer su bardağı içiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık