Babamıza Ne alsak

Babamıza Ne alsak

Babalar günü için henüz ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremediyseniz sizlere bir nebze olsun yardımcı olmak istedik. Babalar gününe özel erkeklerin  özel alışveriş alışkanlıklarını uygun en güzel hediye alternatifleri sunmak istedik

Babamıza  ne alsam?

34numara.com olarak öncelikle babalar gününüzü kutlarız. Peki siz babanıza hangi hediyeyi almayı planladınız

Sportmen babalar için ayakkabı

Alsam asam babama ne alsam diyenler, telaş etmeyin. Çünkü babanız için ayakkabı her zaman ihtiyaç. Ne renk alsam diyorsanız size bir ipucu; online alışveriş yapan erkeklerin yüzde 57’si kahverengi ayakkabı giyiyor. Sportmen babalara kahverengi bir outdoor ayakkabı ve sırt çantası önerileriyle sağlıklı, uzun ve daha nice Babalar Günü diliyor…

Moda tutkunu babalar yine çok yakışıklı

Erkeklerin yüzde 37’sinin slim fit giydiğini söyleyen uzmanlardan ilham aldık ve moda tutkunu babalar için en uygun hediyeleri seçtik. Babanızın da severek kullanacağını düşündüğümüz Chino pantolonlar, bu Babalar Günü’nün en trend hediyesi. Renkli bir gömlek ve çift düğmeli bir ceket de diğer hediye seçenekleri arasında.

Erkekler de çanta kullanıyor

Erkekler de artık çanta kullanıyor. Erkeklerin yüzde 67’si el, omuz veya sırt çantalarını tercih ederken; tarzlarını sezonun trendy gözlük modelleri ve renkli saatleri ile tamamlıyorlar. Çanta ve aksesuar seven babalar için en uygun hediye seçeneklerinden biri!

Cilt bakımı mı teknolojik ürünler mi?

Özellikle 35-45 yaş arası erkeklerin yüzde 28’i internetten kişisel ve cilt bakım ürünlerine ilgi gösterirken, tüm erkeklerin online alışverişte ilk tercihi ise teknolojik ürünlerden oluşuyor.

 

Hediye alamıyorsanız bir kaç güzel sözde yeter

Babam olduğun için mutluyum, sahip olduğum en iyi arkadaşsın. Babalar günün kutlu olsun babacığım. 

Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyiki varsın, Babalar günün kutlu olsun. 

Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla… 

Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Babalar günün kutlu olsun. 

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık