Bacaklarınızı Uzun ve ince Göstermek elinizde

Bacaklarınızı Uzun ve ince Göstermek elinizde

Bacaklarınızda yapacağınız bir kaç ufak değişiklik ile bacaklarınız olduğundan daha uzun görünmesini sağlamak sizin elinizde. Eğer bacaklarınızın kısa olduğundan şikayetçi iseniz sizler için hazırlamış olduğumuz tüyolara göz atmanızı tavsiye ederiz

 

Bacaklarınızı ince ve uzun göstermek istiyorsanız Bu uyarımızı dikkate alın

 

Kısa elbise
Kısa elbise

Bacaklarınızı ince ve uzun göstermek istiyorsanız, kısa elbiseleri en yakın dostunuz haline getirin. Kısa elbiseler, midi ve uzun olanlara göre bacakları iki kat fazla uzun gösterir.

 

Topuklu ayakkabı
Topuklu ayakkabı

Topuklu ayakkabıların bacak boyunu daha uzun gösterdiği herkes tarafından bilinen bir gerçek. Ayrıca topuklu ayakkabı ile yüründüğünde bacak kasları daha çok çalışır ve bacağınız olduğundan daha düz ve güzel görünür.

Düz espadrillere ve babetlere veda edip topuklu ayakkabılara yönelmek için yeterince iyi sebep değiller mi?

 

Nude
Nude renk topuklular

Nude renk topuklu ayakkabılar, dış görünüşünüzde adeta ilüzyon etkisi yaratır ve bacaklarınızı upuzun göstermeye yardımcı olur. Yaz günleri için vazgeçilmez olan nude renk topuklularınızı mini bir elbiseyle kombinlerseniz, istediğiniz seksi bacaklara kolay yoldan kavuşabilirsiniz.

 

Kalem etek
Kalem etek

Kalem etekler, vücudu saran yapıları ile sizi daha ince gösterir. Bluzunuzu ya da tişörtünüzü kalem eteğinizin içine sokarak giyerseniz, kalçalarınız biraz daha yukarıda görünür ve bacaklarınız olduğundan daha ince ve uzun gözükür.

 

Yüksek bel pantolon
Yüksek bel pantolon

Yüksek bel pantolon da kalem etek gibi kalçaların daha yüksekte görünmesine neden olur ve bacaklarınızı da olduğundan uzun gösterir.

 

Monokrom
Monokrom

Yalnızca yüksek bel kıyafetler değil, baştan aşağı aynı renk giyinmek de bacakları uzun gösteriyor. Monokrom stil, yalnızca bacakları uzun göstermekle kalmıyor, aynı zamanda sizi olduğunuzdan daha zayıf göstermeye de yardımcı oluyor.

 

Koyu renk
Koyu renkler

Baştan aşağı siyah gibi koyu renk giyinmek, sizi her zaman ince gösterir. Koyu renkler aynı zamanda bacakların da kısa gözükmesini engeller.

 

Kısa şort
Kısa şortlar

Yazın vazgeçilmezlerinden biri olan kısa şortlar, rahat olmalarının yanı sıra bacakları da uzun gösteriyor. Teniniz bronzsa giydiğiniz şort bacaklarınızı olduğundan daha uzun gösterecektir. Eğer açık tenliyseniz, şort giymeden önce sprey bronzlaştırıcıları kullanabilirsiniz.

 

Çizgi
Uzun ve dik çizgili pantolonlar

Dik çizgili pantolonlar, bacakları uzun göstermekte oldukça bütük etkiye sahiptirler. Küçük bir göz yanılsamasına neden olan çizgiler, koyu renkli ya da beyaz üzerine siyah şeklinde olduklarında etkileri iki kat daha fazla artıyor.

 

Uzun çizme

Uzun çizmeler

Bacaklarınızı uzun göstermek istiyorsanız, uzun çizmelerin mucize gücünden yardım alabilirsiniz. Dize kadar uzanan çizmeler, sizi daha kusursuz ve uzun gösterir.

Bacaklarınızı Uzun ve ince Göstermek elinizde Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık