Bebek odası aksesuarları

Bebek odası aksesuarları

Bebek bekleyen annelerin en büyük heyecanı onlara hazırlayacağı bebek odalarıdır. Bu birbirinden şeker olan bebek odaları için en güzel aksesuarları araştırmak, onları satın alıp düzenlemek oldukça keyiflidir. Anne adayları bebek aksesuarları odaya yerleştirdikten sonra karşısına geçip geçip seyre dalarlar.Bebekler için canlı renkler, hareketli obje ve değişik eşyalar ile birbirinden farklı bir çok ürünle bebek odaları dekorasyonu tasarlayabilirsiniz.

Bebek odaları için aksesuar fikirleri

1. Bebeğinizin odasının gündüz olduğu kadar gecede vakit geçireceğini düşünerek aydınlatma için gece lambaları kullanmak ihtiyacı duyacaksınız. Size aydınlatmada yardımcı olacak gece lambaları oda için yaptığınız dekorasyonunda kullandığınız renklerle aynı olmasını gayret edin. Yatak başına, şifonyere veya emzirme koltuğunuzun yakınına koyacağınız şirin tasarımlı gece lambalarını bebek odası için çok güzel bir aksesuar olacaktır.

2.Bebeğinizin yatağında oynayabileceği, yatarken seyredeceği oyuncaklar asmak güzel bir fikir olacaktır. Müzikli oyuncaklarla dinlenecek ve daha rahat bir uykuya dalacaktır. Bu tipte oyuncaklar hem aksesuar olarak güzel duru hem de zihin gelişiminde ve hayal gücünde etkili olacaktır.

3-Bebek odanızın duvarlarını süslemek için en güzel aksesuar seçimi resimler, tablolar, fotoğraflardan oluşur. Bebeğin cinsiyetine göre renk ve şekiller seçilebilir hayvan figürleri kullanılabilir.

4-Yatağa yada beşiğe sereceğiniz çeşitli renklerde ve desenlerde örtüler, yastıklar bebek odasının havasını değiştirecektir.

5-Kullanacağınız kilim veya halı yine oda dekorasyonu ve bebeğin cinsiyetine göre renklerde ve figürlerden oluşan seçimler yapabilirsiniz.

6-Bebek odanızın kapısına asacağınız renkli ve şekilli kapı süsleri kullanabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık