Bembeyaz gülüşler için laminate veneer

Bembeyaz gülüşler için laminate veneer

Yüce Allah insanları mükemmel bir şekilde yaratmıştır. Ancak bizler yine de beğenmeyecek bir yerlerimizi buluruz kusurları yok etmeye çalışırız. Bu kusurların en başında dişler gelmektedir. Her aynaya bakışta dişlerimiz gözümüze batar her seferinde bu dişlere iyi bakmalıyım der ama sonra yine unuturuz. Özellikle kadınlar erkeklerde en dikkat ettikleri yerleri dişleridir. Bu yüzden diş görüntüsü ve bakımı hem erkeklerde hem de bayanlar için en önemli unsurdur. Sizlere diş bakımı hakkında biraz söz etmek istedik.

Dişlerinizde renk farkları var ise yada aralarında seyreklik, çapraşıklık bulunmakta ise bu konuda bir ortodontik tedavide görmek istemiyorsanız ön dişlerinizde iri dolgular veya kırıklar oluşmuş ise araları çok var ise hatta güler iken ağız yapınız düz ve aşağı doğru meyilli ise sizlere Laminate Veneer öneririz.

Laminate veneerler, yaklaşık 0,5mm kalınlığında hani takma tırnaklar olur ya onun tarzında porselen yaprakçıklardır. Bu yaprakçıklar yukarıda bahsettiğimiz sorunlar için dişin görünen yüzeyine yapıştırılmakta. Bunlar çok ince olmalarına rağmen sağlamlık ve malzeme yönünden dişlerden ayrılması mümkün olmamaktadır.

Daha beyaz ve parlak bir görünüme sahip olacağınız bu yöntemde ileri derece teknolojik porselenden üretilir ve asla renk değiştirmezler. Bu işlem uygulanırken dişlere asla dokunulmaz sadece bu uygulamayı yapmadan önce dişler daha önce hiç kesime uğramaması gerekmemektedir.

Laminate veneer nasıl bir avantajı var?

Dediğimiz gibi dişlerinize herhangi bir şey yapılmıyor, kesinlikle dişin kesilmesine gerek duyulmuyor. hemen çabuk olsun bitsin diyen erkekler için en ideal bir uygulamadır. En fazla 2-3 seansta işlem bitmektedir. Doğal dişten farkı yoktur kolay kolay ayırt edilmez ve katiyen renk değiştirmez uzun süre beyaz ve ışıl ışıl bir diş hayali kuran erkekler için ideal. Hatta istediğiniz renk ve ebatta yapılabiliyor. Kafanıza Ya olmaz ise ya yakışmaz ise gibi sorular takılıyor ise bu tip soruların kafanızı karıştırmaması için hazırlık kısmında işin sonunu görebiliyorsunuz. Hazırlık esnasında kişiye özel muck-up denilen moel çalışması yapılmakta bitince nasıl bir görüntü olacağı kafanızda yer ediyor.

Eğer dişlerinizin görüntüsünden rahatsız oluyorsanız laminate veneer tam size göre beyler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Sansyorumu diyor ki:

    Sanırım denemediğim hiç bir yöntem kalmadı fakat yine aynı maksat hep ticari başarı.

Yorum Yaz


Yukarı Çık