Bu uygulama Sevgili buluyor

Bu uygulama Sevgili buluyor

14.Şubat sevgililer günü yaklaşıyor. Sevgililer gününü yalnız mı geçireceksiniz. Her sevgililer gününde yalnız kalmaktan bıktıysanız 14 Şubat günü bu dertten kurtacak bir uygulama geliyor. Invisible Boyfriend adındaki uygulama 25 dolar gibi bir fiyattan satılıyor. Bu uygulama telefonunuza mesaj yada çağrı atan el yazısı ile ile yazılmış notlar gönderiyor.
Bu Uygulamayı çevrenize sevgiliniz varmış gibi davranmak isteyen kişiler yada sevgilisini kıskandırmaya çalışan kişiler hedef alınmış. Uygulamayı kullanacak olan kişi sahte sevgilinin kaç yaşında ve kişisel özelliklerini nasıl bir fotoğraf sahibi olacağına kendisi karar vermekte

Uygulama ile bir ay içinde 1o telefon çağrısı 1 el yazısı kartpostal ve 100 SMS alabilmekte.Genel erkek profiline bakıldığında bu rakam ortalamanın baya üstünde görünüyor. Şimdilik sadece beta sürümü bulanan uygulamada ilk 10 mesaj bedava olarak gönderiliyor. Ayrıca sesli çağrılar ve mesajlar ‘’bot’’lar tarafından değil kanlı canlı insanlar tarafından yapılıyor. Uygulama erkek kullanıcıları da unutmamış. Invisible Girlfriend adındaki uygulama da diğer uygulamayla aynı hizmeti veriyor. Ülkemizde bu uygulamaya talep ne kadar olur bilinmez. Ama kendini yalnız hisseden kullanıcıları psikolojik olarak rahatlatacağı kesin gibi.

Bu uygulama Sevgili buluyor Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. sülocan diyor ki:

    İşte sevgilisi olmayanlara az da olsa yararlı olur ( Ama sevgiliniz olsa daha iyi olur du değil mi?)

Yorum Yaz


Yukarı Çık