Bu yılda Pompadour saç modeline devam

Bu yılda Pompadour saç modeline devam

Geçtiğimiz yıl saç stilinde damga vuran pompadour saç modeli, bu senede erkekler tarafından oldukça favorisi olacağı kesin gözüyle bakılıyor. Hemen hemen saç stil Trendleri takip eden tüm erkekler oldukça benimsenen bu model 2015 yılında da güçlü bir şekilde görülecek.

Açıkça söylemek gerekirse bundan şikayetçi olmamak lazım çünkü neredeyse küçük farklılıklarla her yapıya uygun bir saç modeli. Ve daha da güzeli, kadınlar tarafından erkeklerde çok beğenildiğini söyleyelim…

Pompadour

Elvis Presley Pompadour Saç Modeli Daha önce Pompadour konusunu işlemiştik ve orada bir ayrıntıyı sizinle paylaşmıştık. Pompadour ismini Kral Louis’in metresi Madame de Pompadour’un saç stilinden alıyor. Kadınların bize golümü bilmiyoruz ama yakışıyor.

Kısa bir hatırlatma yapalım o zaman. Bu modelde yan taraflar kısa ve ön tarafta saçlar olabildiğince uzun bırakılıyor. Ve geriye taranmış, hacim veriliyor. Elvis Presley dersek yeterince açıklamış oluruz.

Bu sene biraz daha farklılaştırılmış, zira artık yan tarafta saçlar tamamen 3 numara veya 0 sıfır numara diye tarif edebileceğimiz, olabildiğince kısa yapılıyor.

Moda konusunda da bahsettiğimiz gibi tüm moda tabir edilen şeyler tamamen kişiseldir. Dışarıdan çok güzel görünebilir fakat sizin vücudunuza illaki uyması diye bir şey yoktur.

Aynı şekilde bu olay saç modellerini de kapsar. Yani pompadour size uyar mı uymaz mı bilinmez. İyi bir berbere gidip, görüş alarak bu konuda yardım almanız gerekir. Kafanızın yapısı, kulaklarınız, boynunuz her şekilde uygun modeller için önemlidir.

Bu yılda Pompadour saç modeline devam Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Sansyorumu diyor ki:

    Herkes tek düze olmuş durumda bu saç modelleri ile neyse fazla saçım kalmadı zaten beni ilgilendirmez:)

Yorum Yaz


Yukarı Çık