Burçlara göre gelinlik seçimi

Burçlara göre gelinlik seçimi

Gelinlik seçimlerinde doğduğunuz günün etkisi olduğunu biliyor muydunuz. Burçlar o gün devreye girmekte, Kendinizi gelinlikler içinde rahat hissetmek istiyorsanız burcunuza uygun gelinlik seçmenizde fayda bulunmakta. Sizlere burçlara göre gelinlik seçimi hakkında öneriler sunduk. Ayrıca 2015 en güzel gelinlikleri için burayı ziyaret edebilirsiniz

Burçlara göre gelinlik seçimi

Koç burcu:
Koç kadınları, ateş grubu oldukları için iddiayı severler. Günlük kıyafetlerindeki sade ve iddialı seçimlerini gelinliklerinde de kullanmak isterler. Zarifliklerini romantik dantel ve çiçek detayları ile süslemekten hoşlanırlar. Fazla abartılı olmamak kaydıyla, sade ve ışıltılı gelinlikleri de beğenirler. Koç gelinleri için gelinliğin rahatlığı önemlidir. Çünkü muhtemelen düğün gecesi planlarında yerlerinde oturmak yoktur.
koc

Boğa burcu:
Venüs’ün etkisindeki boğa gelinleri her zaman güzellik üzerine odaklıdırlar. Sırt ve göğüs dekoltesi onlar için vazgeçilmezdir. Kadınsı tüm detayları gelinliklerinde kullanırlar. Dekolte ve ışıltılı gelinlikleri tercih ederler. Anlayacağınız seksapalite ön plandadır.

boga

İkizler burcu:
Burcunun özelliği olan çift karakterlerinin etkisi ile gelinlik seçiminde en çok zorlanan burçlardır. Bir yanları sade ve farklı bir gelinlik isterken, diğer yanları gösterişli gelinlikler beğenir. Bu ikilem onları çok yorar, her zaman iki gelinlik arasında kalırlar ve son kararı vermek genelde bana kalır. Gelinlik tesliminde “Nazan hanım öbürü daha mı güzeldi acaba?“ sorusu bir tek ikizler burcundan gelir.

ikizler

Yengeç burcu:
Romantik kimlikleri onları masum ve sade gelinliklere yönlendirir. Zarif ışıltılardan hoşlanırlar. Daha çok uçuşan gelinlikleri tercih ederler. Kumaşın hafifliği ve rahatlığı ön plandadır. Kendilerine batan, sıkan her türlü detaydan uzak dururlar.

yengec

Aslan burcu:

Aslan gelinleri için söylenebilecek tek kelime “iddia”dır. Bunu sadelikle de ihtişamla da yapabilirler. Onlar için salona girişlerinde misafirler üzerinde bırakacakları ilk intiba çok önemlidir. Bu yüzden kraliçelere layık büyüleyici bir havaya bürünürler. Diğer taraftan da sade ama seksi bir gelinliği de tercih edebilirler. O gün onlar için tam bir peri masalıdır.

aslan

Başak burcu:
Gelinlik seçimlerinde öncelik hem sade hem de klâs olmaktır. Tasarım gelinliklerden hoşlanırlar. Kumaş seçimlerindeki kalite ve renk seçimi onlar için en önemli detaydır. Başak gelini= sade ve klâs!

basak

Terazi burcu:
Gelinlik hayalini kurmaya çocukluklarından başlarlar. Kabarık ve dantel gelinlikler onların en büyük arzusudur. Uzun kuyruklu etekler, dantel kenarlı duvaklar, İspanyol uzun kollar ve ışıltılı taşlar venüsün etkisindeki terazi gelinin vazgeçilmezidir. Kokoş taçlar tam da size göre.

terazi

Akrep burcu:
Akrep kadınları, her zaman olduğu gibi sistemli çalışmalarını gelinlik seçimlerine de yansıtır. Ne istediklerini açıkça ortaya koyarlar. Kabarık etekli, zarif ve romantik görünümlü gelinlikleri seçerler. Düğün mekânına göre çiçek ya da taşlarla işlenmiş bir gelinlik giyebilirler. Ama aynı zamanda ne yaparlarsa yapsınlar seksi görünmekten kendilerini alıkoyamazlar.

akrep

Yay burcu:
Ateş grubu olan yay gelinleri seçimlerini gösterişten yana kullanırlar. Fakat sanatçı kimlikleri veya kve özgürlükçü yanları onarlı her zaman çılgınca farklı bir çizgiye götürür. Kabarık ve kuyruklu bir gelinlikle düğün mekânına girip rahatlığı için birkaç saat sonra mini bir gelinlikle aranıza katılabilirler.

yay

Oğlak burcu:
Oğlak kadınların olmazsa olmazı kraliyet asaletine yakışır bir şıklıktır. Her zaman saraylara yakışır bir ihtişama sahip olma duygusu vardır. Kuyruk vazgeçilmezleridir. Çok işli gelinlikler isterler. Önemli olan ise bu isteklerinin modern çizgilerle birleştirilmesidir.

oglak

Kova burcu:
Kimsenin düşünemeyeceği kadar farklı detaylara sahip bir gelinlik ararlar. Tarihsel özellikleri olan ve bir dönemi temsil eden kostümleri düşünerek gelinlik modellerini belirlerler. Yunan mitolojisi, Fransız kadınının korsajlı ve kabarık elbisesi, 16 yüzyılın çizgileri onları etkiler. Diğer taraftan kumsalda çıplak ayak yürüyecekleri veya kırda papatyalar arasında koşabilecek kadar rahat gelinlikleri de severler. Kendilerine güvenleri tam olan kova gelinleri bu özelliklerini gelinliklerine de yansıtır

kova

Balık burcu:
Bir gelinlikte olabilecek tüm detayları kullanmak isterler. O gün onlar için unutulmaz bir peri masalıdır. Taşlar ve incilerden aldıkları yansımalarla kendilerini denizkızı gibi hissederler. Gelinliklerinde pastel tonlarda kurdele fiyonk takmayı severler.

balik

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık