Cilt Lekeleinden kurtulmak için Bitkisel kür

Cilt Lekeleinden kurtulmak için Bitkisel kür

Cilt lekelerinden şikayetçi misiniz. Cilt lekesine iyi gelecek şifalı bitki kürü siz ziyaretçilerimiz için bir makale hazırladık.

Cilt güzelliğinize önem veren bir kişi seniz ve bu güzelliğinize gölge düşüren en büyük sorun  lekelerdir, Bu leke sorunu kadınların ortak derdi olmaktadır. Bu lekelerinden  oluşmasının en büyük nedenlerinden biride  Güneş  lekeleridir. Ancak sizlere alabileceğiniz bir kaç önlemle özellikle aşağıda belirttiğimiz kür ile bundan kurtulmanız mümkün olabilir

Cilt lekelerine karşı bitkisel kür

Yarım litre su kaynadıktan sonra 2 yemek kaşığı Lavanta ve bir yemek kaşığı testere dişli aslan pençesi suyun içine atılır. Bu suyun buharı cilde tutulur. Ya da isterseniz suyun içine bir miktar pamuk batırın ve bir miktar suyu emdikten sonra pamukla tüm yüzünüzü silin.

Testere dişli aslan pençesinin yaprakları testere dişi şeklindedir. Düz kenarlı yapraklı olan aslan pençesini kullanmayınız.

– Yarım litre su
– 2 yemek kaşığı lavanta
– 1 yemek kaşığı testere dişli aslan pençesi

Çiller, siyah lekeler, sivilcelerin bıraktığı izler ve doğum lekeleri doğal yöntemler kullanılarak kolayca giderilebilir. Çiller nasıl geçer diye bir araştırma yaparak başladım bu işe.

Bulduğum çil geçiren doğal yöntemleri uyguladım ve cildimdeki izlerin zamanla geçtiğini farkettim. Sizin de benim gibi lekelenmeye müsait bir cildiniz varsa, bu doğal leke giderici Maskeler inanın en zor zamanlarda en büyük yardımcınız olacak.

Cilt Lekeleinden kurtulmak için Bitkisel kür Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık