Çocuk odası Ranza Modelleri

Çocuk odası Ranza Modelleri

Çocuklarınız için her zaman en güzelini istersiniz. Bunlardan biride çocuklarınız için  odalarıdır. Çocuk odalarının olmazsa olmazlarından biride ranzadır . En önemlisi  iki çocuklu ailelerde ve bunun yanında  çocuk odası küçükse aklımıza ilk gelen ranzadır. İlla ranza için çok çocuk olmasına gerek yok. Eğer çocuğunuz ranza da yatmayı seviyorsa, odasında ranzaya yer verebilir, ranzanın alt kısmını ise yatak yerine farklı amaçlarla kullanabilirsiniz. Ranza ile uygulanan birkaç dekorasyon örneğini sizler için bir araya getirdik. Bu dekorasyon fikirleri size ilham kaynağı olacak.

çocuk ranzası

Ranzanın alt kısmında yatak kullanmayıp, o bölümü çocuğunuzun oyuncaklarını saklayabileceğiniz bir alan olarak değerlendirebilirsiniz. Düzenli bir görünüm için oyuncaklarını sevimli sepetlere koyabilirsiniz. Dilerseniz bu bölümü perdeyle kapatarak gizemli bir hava yaratabilirsiniz.
çocuklar için ranza

Ranzanın alt kısmındaki yatağı kaldırarak o bölüme yan yana iki büyük minder yerleştirin. Böylece çocuğunuzun uzanıp kitap okuyabileceği, arkadaşlarıyla sohbet edebileceği konforlu bir köşe oluşturabilirsiniz.
ranza modelleri

Ranzanın alt katında yatak kullanmayarak mekana ferahlık katabilirsiniz. O geniş ve özel bölümü çocuğunuzun oyun oynayabileceği güzel bir alana dönüştürün. Ayrıca oyuncaklarını ve kitaplarını da burada saklayabilirsiniz. Yatağın kenarlarını desenli duvar kağıdıyla kaplatarak farklı bir görünüm yakalayabilir, yatağının üstünde kullanacağınız küçük bir cibinlik ile prenseslere yakışır bir yatak hazırlayabilirsiniz.

Ranzalar

Ranzanın altını renkli ışıklandırmalar ve sevimli minderler ile süsleyerek çocuğunuz için güzel bir oturma alanı oluşturabilirsiniz. Burası çocuğunuzun arkadaşlarıyla oturup oyun oynayabileceği keyifli bir köşe olacak. Dilerseniz ahşap ranzanızın yan kısımlarını çiçekli bir duvar kağıdıyla kaplayarak ortamdaki sevimli havayı arttırabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık