Daha şık ve zarif görünmenin yolları

Daha şık ve zarif görünmenin yolları

Çalışan bayanların bir sözü vardır çocukta yaparım kariyerde. Artık bu sözü her daim şık ve zarif görünmek olarak değiştirdiler. Hayatınızda her daim en iyisini bulmak için çabalar içine girer dururuz. Bu çabanın içinde zarif ve şık görünmek için neler yapabiliriz. Kıyafetinize uygun aksesuar seçiminden, kusursuz bir makyaj yaparak şıklığınızı elde edebilirsiniz.

Her bayanın kendine has gizli stil sırları bulunmakta. Bazı bayanlar kendine yakışan kıyafet ve renkleri çok iyi kullanırlar, bazı bayanlar ise makyajı ve aksesuarlarını şıklıkları ile iyi tanımlamaktadır.

Yaşam Sanatınızı güzelliğinize katmanın altın kuralları…

Siya elbise ile altın renklerinde şal ikilisi

Siyah elbise bayanların gardıroplarında olmazsa olmaz ekidir. Oldukça kullanışlı ve kişiyi daha zarif ve şık göstermenin önemli anahtarlarından biridir siyah renk. Vücut hattınıza tam oturan siyah elbise ile birlikte farklı kombineler deneyerek bir çok alanda kullanabilirsiniz.

Özel bir günde davete katıldığınızda siyah elbisenin üstüne altın tonlarında şal sizi zarif ve şık bir bayan olarak gözler üstünüzde olacaktır. Dolabınızda muhakkak altın tonlarında bir şal bulundurun.

Diğer bir önemli unsur siyah elbisenin altına minik topuklu ayakkabı seçimi zarifliğinizi tamamlamanızda yardımcı olacaktır. Daha da farklı bir stil istiyorsanız farkınızı gösteren hoş kokulu bir parfüm olabilir.

İş dunyasının moda renkleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aksesuar ile şıklığınızı tamamlayın

Uçuk pembe bir elbise giydiğinizi düşünün. Kulağınızda oldukça gösterişli altın küpeler, bilekliğiniz ve saatiniz ile elbisenizin havasını değiştirebilirsiniz. Giydiğiniz elbiseye lüks bir hava katmak şık ve zarif görünmek istiyorsanız aksesuarlarla bunu tamamlayabilirsiniz.

Saçın Önemi

Önemli bir davetiye yada toplantıda bulunmanız gerekiyor, kuaföre gidecek zaman yok. Sakın panik yapmayın size önerimizi ensede topuz her zaman sonuç veren saç modelidir. Topuz nasıl yaparım diyorsanız bir lastik toka ile saçınızı at kuyruğu yapınız. Saçları tokanın üst kısmından ikiye ayırın ve at kuyruğu yapılan saçın içinden geçiriniz. Ardından parmak yardımı ile bu işlemi saç bitene kadar tekrarlayın

Makyaj

10 dakikanızı ayırarak güzelliğinizi ön plana çıkartabilirsiniz. Peki bunu nasıl yapacağız, işte cevabı

Günün yorgunluğunu en çok görülen yer göz altı. Morlukları ve yorgunluk izlerini kapatıcı ile kapatın. Aydınlatıcı bir yüz için parıltılı ve açık tonda farı tüm göz kapağına sürünüz. Gözleri daha belirgin yapmak için kirpik dibine göz kalemi yardımı ile çizgi çekin ve maskarayla süt kirpikleri belirgin hale getirin. En son olarak dudaklarımızı rahatlatacak ve besleye’cek argan yağı içeren ruj sürüyoruz

 

Daha şık ve zarif görünmenin yolları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık