Doğru kıyafet doğru moda

Doğru kıyafet doğru moda

Bilinen bir gerçek Kadınlar giyim konusunda çok hassas davranırlar
Kadınlar için giyim ayna karşısına geçip, ne giyeceklerine karar veremezler. Peki Vücut şeklinize göre en uygun kıyafet hangileri olduğunu bilmek istermisiniz? ister hamile, ister minyon olun,İster toplu size uygun bir muhakkak bir stil vardır. İşte siz bayanlara bir kac farklı vücut şekline göre giyim önerileri:

Genellikle Toplu kadınlar bol giysi ve gösterişsiz renklerin vücutlarını saklamak istemektedirler. Peki bunun yerine daha üzerimize oturan ayrıca göğüs ve kalçalarınızı saran kıyafetler tercih etmemliler. 50’lerin tarzında olduğu gibi geniş etekler ve üzerinize oturan üstler. Vücudunuzun beğendiğiniz yanlarını öne çıkarmak için aksesusar kullanın. Üzerinize oturan tok kumaşlar daha şık durur. Mutlaka gerekli olanlar: Üzerinize oturan bir palto, korse seklindeki üstler. Rahat, yüksek topuklu bir ayakkabı, hem uzun gösterir, hem de yürürken salınmanızı sağlar.

Minyon olanların dikkatine

Bu tip vücuda sahip olanlar için en önemli şey, giysilerinizin üzerini oturmasıdır. Tek renk giyinmek ve koyu renkleri seçmek modern bir görünüm ve bütünlük sağlar. Minyonlara en çok kısa etekler yakısır. Uygun çorap ve ayakkabı boyunuzun da daha uzun görünmesini sağlar. Farklı renk ve tarzlar yerine, sade ve tek bir renk kullanın. Mutlaka gerekli olanlar: Diz üstü etekler, üzerinize oturan kazaklar. Pantalonlarla giymek üzere az topuklu botlar, üzerinize uygun boru paça pantalonlar.

Jennifer Lopez tarzı

Beyonce, gerekse Jennifer Lopez yani üstü ince ama basen ve poposu olan bir vücuda sahipseniz, kabarık eteklerden ziyade, üzerinize oturan ve düz inen etekleri tercih edin. Özellikle çok yüksek topuklu çizme ve ayakkabılar, size uygundur. Göğsünüzü ortaya çıkartmak için korse tipi üstler, tam size göre. Mutlaka gerekli olanlar: Boru paça pantalonlar harika durur ama bel kısmında esneme yapıp açılmamasına dikkat edin. Alt ve üst dengesini sağlamak için gögüslerinizi kaldıran balkonet tarzı sütyenler. Koyu renk bir etek ki bunu her şeyle giyebilirsiniz.

Doğru kıyafet doğru moda Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. cilveli diyor ki:

    yazı için teşekkürler işime yarayan bilgiler

Yorum Yaz


Yukarı Çık