Dudaklarda Koyu renk ruj…

Dudaklarda Koyu renk ruj…

Parlak ve Koyu renkler makyajda son zamanlarda vazgeçilmez trendler arasına girmiş bulunmakta.Koyu bir ruj sürdüğümüzde,Normalinde alışık olduğumuz stilimizden dışına öıkıp, riskler almaktayız. Risk böyle oluncada bunun başarıya dönüşmesi için koyu ruju gündelik hayatımızda nasıl kullanmamız gerektiğini çok iyi bilmeliyiz

Kalıcı cüret

Kırmızı, pembe ya da fuşya… En çekingen olanımız için bile uygun bir koyu ruj tonu var. Cilt tonuna uygun olan renge karar verdikten sonra, kalıcılık etkili nemlendirici formüllü bir ürün tercih et.

Gözler arka plana

Koyu bir dudak makyajını tercih ettiğinde, tüm makyajını dengelemen önemli. Göz makyajını hafif tutmak için, minimal bir eyeliner, birkaç kat maskara ve yumuşak far renkleri kullanmak harika olacak.

Allıkla vurgula

Çok koyu tonda bir allıktan daha kötüsünü düşünemiyoruz! Gündüz saatlerinde koyu bir ruj kullanacaksan, parıltılı bir allık, aynı zamanda aydınlatıcı görevi görecek. Işıltılı allıklar odağı üzerine çekmeden dudaklarını vurgulamak için yeterli parıltıyı sağlayacak. Krem veya pudra allıklar rujunla harika uyum yakalayacak.

Dudakların ilgi odağı olmaya hazır mı?

Dudaklarda Koyu renk ruj… Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık