Düğenler için abiye kıyafetler

Düğenler için abiye kıyafetler

Kim ne derse desin yaz geldi artık. Yaz gelince düğünlerde çoğalmakta. Eminiz ki davetiyeler gelmeye başlamıştır. Ya yakın bir arkadaşınız, yeğeniniz veya yakın başka akrabalarınızdan biri evleniyordur. Hele bu düğün çok yakın birisinin ise düğünde giyeceğinizi aylar önceden planlamaya başlarsınız. Ama bir bakarsınız binlerce seçenek karşınıza çıkar. Kıyafet seçmekte zorlanırsınız, bizde diyoruz ki sizin yükünüzü biraz hafifletelim istedik.. Sizin için düğün ve özel geceleriniz için abiye kıyafetler önerisi yazdık. kıyafet seçimi en doğru kombine seçmek hayati önem taşır. Ayakkabıdan çantaya, takılarınızdan makyajınıza kadar detayları doğru seçim yaparak sağlamak lazım.

yaz-dugunleri-icin-sik-abiye-onerileri1

işlemeli ve pudra rengindeki bu harika kıyafet bel kısmı ince bir kemer ile tamamlamış. Zarif işlemi ve derin olacak şekilde dekoltesi ile göz alıcı elbise sizi prenseslere dönüştürecek. Elbise biraz abartılı o yüzden ayakkabınız ve saçınız sade olması gerekir.

yaz-dugunleri-icin-sik-abiye-onerileri2

Sade ve çarpıcı bir kesime sahip bu lacivert elbise balık bir modeldir. Kalça ve basen kısmı daha küçük olan bayanlara daha çok yakışacaktır. Bu elbise duru olduğu için makyaj ve saçı bir parça abartabilirsiniz. Görselde de görüldüğü gibi altın rengi bir clutch çantada muhteşem bir detay yakalayabilirsiniz.

yaz-dugunleri-icin-sik-abiye-onerileri3

Bohem bir stili seviyorsanız bu rengarenk elbise tam da size göre! İnsanın bakınca bile içi açılacak bir çiçek bahçesini üzerinizde taşımaya ne dersiniz? Saçlarınızı iri dalgalar yaptırıp salabilir ve bir çiçek tacı bile takabilirsiniz.

yaz-dugunleri-icin-sik-abiye-onerileri4

Siyahın asaleti ve elegan duruşunun somutlaşmış örneğidir bu elbise… Daha çok bir sanat eserini andıran bu tuvaletle gecenin en şık ikinci kadını olacaksınız elbette ilki gelin!

yaz-dugunleri-icin-sik-abiye-onerileri5

Derin dekolteli ve deniz kızı modeline sahip bu kırmızı elbise tutkulu ve davetkar bir forma bürünmek isteyenler için birebir! Kırmızının kışkırtıcılığına kendini kaptırmak isteyenler için…

yaz-dugunleri-icin-sik-abiye-onerileri6

Morun büyüleyici aurası ve seksapalitesi başka hiçbir renkte yoktur. Güçlü ve dominant kadınların tercihi bu zarif ve sade detaylar ile örülmüş kıyafet olmalıdır. Saçlarınıza bir parça abartılı ensede düşük ve yandan bir topuz yaptırabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık