Elite Labs Muscle Mass Gainer İçeriği ve Yararları

2 yıl önce
Elite Labs Muscle Mass Gainer İçeriği ve Yararları

Elite Labs Muscle Mass Gainer İçeriği ve Yararları

Performans arayan kişiler için önerilen, tek serviste birçok besin kaynağının tüketilmesini sağlayan, antrenmanlar öncesinde ya da sonrasında tüketilen, kilo almayı ve hacim kazanmayı sağlayan bir ürün olarak karışımıza çıkmaktadır. Elite Labs Muscle Mass Gainer, içeriğini oluşturan zengin karbonhidrat tozlarının derlemesi ile üretilmiştir. Servis başına 1000 kalori değeri sunan ve sadece kilo ve hacim kazanmak için tüketilmemektedir. Aynı azmanda kas oluşumunda da önemli ve etkin bir role sahiptir. Servis başına 44 gram amino asit, 60 gram protein ve 5 gram Creatine monohidrat içermektedir. Bunların yanı sıra organik sentezlemede aktif olarak kullanılan Glycine ve benzeri bir çok ürün grubuna yer vermektedir. Zengin içeriğinin etkilerini sadece 1 hafta içerisinde düzenli kullanımda görmeniz mümkündür. Bu ürünü kullanırken aynı zamanda beslenme programınızı bozmamalı ve antrenmanlarınıza devam etmelisiniz. İhtiyacınız olan günlük protein ve karbonhidrat değerlerini size sunan ve etkin bir şekilde vücutta işlenmesini sağlayan özel bir formüle sahiptir.

Bu ürün ile aynı zamanda günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızı da tamamen karşılamış olacaksınız. Elite Labs Mass Muscle Gainer formülünde 18 çeşit vitamin ve mineral taşımaktadır. Piyasada satılan diğer Garnier ürünlerinden temel farkı ise CLA içermesidir. Bu besin kaynağı yağsız bir biçimde kas hacimlenmesini sağlar. Ürünün en büyük avantajlarından bahsetmek gerekirse, kilo ve hacim kazanımı için gerekli olan 1000 kaloriyi sağlar. Doğru zamanda vücutta salınım sağlayabilen zenginleştirilmiş 60 gram protein içerir. Yine zengin 44 gram amino asit içeriği bulundurur. 5 gram kreatin monohidrat ve BCAA desteği sunar. Ayrıca organik sentezlemede kullanılan 27 gram Glycine içerir. Tüm bunların yanı sıra trans yağ içermemesi ve kas oluşumu sırasında glutamine takviyesi sağlaması diğer avantajlarındadır. Dymatize Super Mass da piyasada satılan diğer Gainer ürünleri arasında önemli bir yere sahiptir. Kas gelişimi için antrenman yapanların ve günlük enerji alabilmeyi hedefleyenlerin kullandığı bir üründür. Son yıllarda ülkemizde rağbete konu olan Dymatize Super Mass fiyatı ekonomik oldugu gibi zengin içeriği ile dikkat çekmeyi başarmaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. tazegelincikler diyor ki:

  İnternetten sipariş verdiğimde ürün ulaşması ne kadar sürer birde kapıda ödeme varmıki, ben köy gibi bir yerde oturuyorum. Bana nasıl ulaşıcak ürün bilgi verebilirmisiniz

 2. egsozm diyor ki:

  Ben atletizimle uğraşıyorum. Bu tip destekliyiciler sakıncalımıdır. Yan etkisi veya doping gibi etkisi varmıdır acaba

 3. siyasetçi diyor ki:

  Doktor vitamin ksikliğimin bulunduğunu belirtti. Bu ürün katkı sağlarmı ?

 4. tatlıbela diyor ki:

  Bu ürünü bir ara kullandım. Daha doğrusu arkadaşım almıştı o kullanmak istemedi bana verdi etkisini gördümmü derseniz. Yani fena değil kullanalabilir.

 5. dilaraçimen diyor ki:

  Buna benzer başka bir markanın ürününü kullanmıştım etkisi oldu bunuda deneyeceğim. Umarım sonuca ulaşırım

 6. nadis diyor ki:

  Kullanan varmı bu ürünü yorum yapacak

 7. yedibeni diyor ki:

  sağlık açısından bir problem olurmu acaba

 8. mehmet diyor ki:

  Ürün nasıl arkadaşlar deneyen varmıdır. Fikir verin alıp kullansanmı

 9. derya diyor ki:

  son günlerde çok arayış içindeydim yardımcı oldunuz teşekkürler

 10. sevim diyor ki:

  en kısa zamanda deneyeceğim

 11. cancan diyor ki:

  teşekkürler emeği geçen herkese

Yorum Yaz


Yukarı Çık