En etkili flört tekniği

En etkili flört tekniği

Şimdiye kadar bildiğiniz flört yöntemlerini artık unutabilirsiniz. Son Yapılan araştırmalarda hem etkili hem de kolay ve sonuca çabuk erişebileceğiniz bir flört yöntemi
Peki bu flört yöntemi nedir diye sorar gibisiniz
Bu fkört yöntemi Çekici ses tonu.

Amerikalı bilim adamları yaptıkları bir araştırmada daha çekici bir ses tonu en etkili flört tekniği konusunda ortak görüş bildirdiler. 40 kişilik bir gruba bunlardan 20 kadın, 20 erkek olmak üzere bir üniversite öğrencisi grubuna 10 farklı kişinin 1’den 10’a kadar normal bir ses tonuyla saydığı bir ses kaydı dinletildi. Ardından ise ses tonu yumuşatılarak daha seksi hale getirilmiş yeni bir kayıt dinletildi. Dinletilen kayıtların ardından kadın ve erkeklere hangi sesten daha çok etkilendiği soruldu.
Araştırmada kadınlar, sesini seksi yapmaya çalışan erkeklerden etkilenmediğini söylerken, erkekler bu durumun tam tersini savundu ve ses tonu daha çekici olan kadınlardan etkilendiği söylediler.
Araştırma sonucuna bakacak olursak, erkekleri etkilemek artık eskisinden çok daha kolay olacak gibi görünüyor. Çekici ses tonunuzla partnerinizin dikkatini çekmeye hazır mısınız?

En etkili flört tekniği Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Cem Baki diyor ki:

    Kadınlar için feminenleşen erkeklere duyurulur. Kim ne derse desin, kadınlar her zaman erkek gibi erkeği, adam gibi adamı sever. Bunlardan hoşlanmayanlarda bir anormallik vardır, uzaklaşın.

Yorum Yaz


Yukarı Çık