En kolay dudak dolgunlaştırma yöntemi

En kolay dudak dolgunlaştırma yöntemi

Bakım, güzellik ve estetik görünme bir kadın için vazgeçilmezler arasındadır. Bir kadın çantasında mutlaka bir göz kalemi, bir allık ve dudakları için bir parlatıcı bulundurmaya özen gösterir. Siz de kendisine önem veren ve güzel görünmek isteyen kadınlar arasındaysanız acısız ve ağrısız bir şekilde muhteşem bir gülüşe ve iddialı dudaklara sahip olabilirsiniz.

İşte tek seanslık dudak dolgunlaştırma yöntemi hakkında detaylar…

Dolgun ve belirgin dudaklar için özel bir uygulama gerçekleştiren , tıbbi yöntemi tek seansta ve ortalama 15-30 dakikada sonlandırıyor.

Uygulamadan önce bölgeye anestezik etkili bir krem sürüldüğünü bir süre beklendikten sonra dudak çizgilerinin içine ve dudak yapısına da dolgu maddesi enjekte ediyoruz. Bu sayede dudak çizgisi belirginleşip dudakların daha dolgun bir görünüme sahip olması sağlanıyor uygulama sayesinde dudakların 6 ila 12 ay arasında bu görünümünü korumaktadır.

Muayenehane şartlarında gerçekleştirilen işlemin tamamen doğal Kesinlikle hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Dudaklar yüzün önemli bölgelerinden birisi olmakla birlikte yüzün şekline çok anlam ve estetik katabilen bir bölgedir. Dolayısıyla yaptırırken doğallığın ön planda olması gerekmektedir

Kızlar genç yaşta lazer epilasyon, burunda estetiği, göğüs büyütme veya şekil değiştirme talepleriyle gelirlerdi. Ancak son dönemlerde daha farklı isteklerle başvurabiliyorlar. Özellikle dudak bölgesinde yoğunlaşıp mezuniyet gibi önemli günler öncesinde daha dolgun gösterebilecek dolgunlaştırmaya yöneliyorlar. 16-18 yaş arasında büyük bir talep artışı var.

Prensip olarak bir tek dudak dolgunlaştırma işleminde değil gerekli olan estetik herhangi bir uygulama için 18’den küçüklerse anne veya babasının yanında olmaları tercih sebebidir.
Küçük yaşlardaki bayanlar, aileleri 18-19 yaşından önce estetiğe fazla sıcak bakmadığı için 15 ila 30 dakika süren, beğenilmediği takdirde bir süre sonra maddenin erimesiyle kendi haline dönebilen yöntemi tercih ediyor.

Dudak dolgunlaştırma işleminde kullanabileceğimiz en güvenilir madde laboratuvar şartlarında hazırlanan hyaluronik asittir. Bu asidin kalıcılık süresi kişiden kişiye değişmekle birlikte 6-14 ay arasında sürebilir. Ehil kişiler tarafında uygulandığında kesinlikle herhangi bir yan etkisi olmuyor.

Önce dudak bölgesine anestezik krem sürülüyor. Yaklaşım 20 dakika sonra hafif bir uyuşukluk hissi başlıyor. Hyaluronik asit içeren çok ince uçlu bir iğne ile tek bir seansta dudaklarda dolgunluk ve hacim artışı sağlanıyor.

Genelde ince dudakları olanlar tercih ediyor. Bazen de genetik şekil bozukluklarına uygulanabiliyor

En kolay dudak dolgunlaştırma yöntemi Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık