Erkek iç giyiminde bilinmesi gerekenler

Erkek iç giyiminde bilinmesi gerekenler

Erkeklerin iç giyiminde bazı yapmaması gereken giyiniş şekilleri vardır. Erkeklerde iç  giyimde dikkat etmesi ve yapmaması gerekenler hakkında bazı ipuçları vermek istedik.

Öncelikle bilmeniz gerekenleri sıralayalım

Çamaşırlarınızda ufak bir sökük, minik bir yırtık ve delik varsa tutmayın çöpe atın

Erkeklerin ellerinin altında en az 10 adet i. çamaşırı bulundurmalıdır.

İç çamaşırın erkekler için özel yapım olduğu anlaşılmalıdır. (Ne demek istediğimizi anlamışsınızdır :) )

Eski çamaşırlarınızı yenileme vakti

Yapılan araştırmalarda erkekler iç çamaşırlarını yenileme süreleri 8 yıla kadar çıkmakta. Bu süre oldukça uzun bir zaman. İç çamaşırınızda biraz eskime, yırtıklar hatta sökülmeler başladıysa bunları tutmayın. Artık bu tip çamaşırlar çöpte yerini alsın bunların yerine yepyeni boxerlara izin verin

İç giyimde koleksiyon yapın

Erkekler en az 10 adet iç çamaşırı olmalıdır diyoruz. Haftanın her günü bir taneden sayarsak ve ne olur ne olmaz  acil durumlarda kullanmak için  yedek  çamaşırınız olsun.

Değişik tarz çamaşır deneyebilirsiniz

Tek marka tek model iç çamaşırı kullanmaktan ise farklı tip iç çamaşırları deneyebilirsiniz. sliplerden tutun boxer deneyebilir yada ikisinin karışımı olan bir  iç çamaşırı deneyebilirsiniz. Önemlisi hangisinde daha özgür daha rahat hissediyorsanız onu giymenizde fayda var.

Erkeklerde iç giyimİç çamaşırlarınızı mutlaka yıkayın

Günlük değiştirdim bir şey yoktur demeyin, iç çamaşırlarınızı her kullanmadan sonra yıkayın temizlik her zaman güzeldir.

Pantolonun altına boxer giymeyin
Boxer şortlar iç çamaşır koleksiyonunuzda hak ettikleri yerdeler. Uyku için idealler ve çok zorlarsanız kotla da kullanılabilirler. Fakat mesaide ütülü pantolon altına kırışarak öbeklenmiş bir boxer şort hiç de uygun düşmez. Rahat bir çamaşır, çekiştirip tıkıştırmayı gerektirmemelidir.

Çamaşırlarınızı sergilemeyin
Marky Mark zamanından kalma çamaşır tasarımcıları düşük belin “cool” olacağını düşünürlerdi. İyi de siz Bay Wahlberg değilsiniz ve artık 1991 değil. Bu yüzden “dar beyaz”larınızı (ya da seçkin boxerlarınızı) gizleyin ve sadece işe yaradığında; kapalı kapılar ardındayken gösterin.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. rafet diyor ki:

    Hmm, hepsi birbirinden ilginç öneriler. Nereedeyse hiç birini uygulamıyorum :) Yukardakilere göre hareket edenleriniz var mı

Yorum Yaz


Yukarı Çık