Erkekler için göz çevresi bakımı

Erkekler için göz çevresi bakımı

Gözler… Bir bakışın ne kadar etkileyici olduğu bir gerçek. Genç gözler genç bakışlar demektir. Göz çevresinin bakımı ile daha karizmatik ve genç görünmenizi sağlayacak önerilerde bulunacağız.

Bu uygulamalardan biri Eyecell Uygulaması

Göz çevrenizin etrafındaki çizgiler ilerleyen yaşlarınızda daha belirgin hale geleceğinden ve gözaltı morluklarından turun gözaltı torbalarına kadar sorunlar çıkartabilmektedir. Bu sorunlardan kurtulmanın bir yöntemi Eyecell Uygulamasıdır. Göz çevresinde uygun olan botanik kök hücre eksreleri üzerinde saç telinden daha ince iğne uçlarıyla gözaltları ve göz kapaklarına, çizgiler var ise göz çevresine yedirilerek yapılan bir uygulamadır. daha sonra göz etrafına kolajeni arttıran göz çevresine derinizi yenileme özelliği olan zar şeklinde jel peptide pach uygulanmaktadır. Bu pachler 15 dakika kadar bekletilip çıkartılarak serum uygulaması yapılır. en son soğuk krem uygulanarak işlem sona erer

Başka bir yöntem Fraksiyonel Karbondioksit CO2 Lazer

Göz kapaklarındaki ve gözaltında bulunan yağ bezeleri, benler, lekeler yada ince veya derin çizgiler, özelliğini yitirmiş deriler için kullanılan bir yöntemdir. 1-2 seansta sonuç alınabilmektedir. İşlem esnasında göz içine lense benzer bir aparat konulur ve problemli bölgeye lazer uygulanır. Ağrısız bir işlem olup 3-5 gün dinlenmeniz ve gözlerinizi korumanızı tavsiye edilir.

EYE PEEL yöntemi

göz çevresini aydınlatmada, lekelerde, ince çizgileri yumuşatılmasında kullanılan bir yöntemdir. Son derece etkili bir bakımdır. bu işlemde göz çevresi özel solüsyonlarla temizlenip peeling solüsyonu ile göz çevresine uygulanır. Uygulama bittikten sonra temizleme mendilleriyle temizleme işleminden sona serum verilerek işlem sona erer. Bu işlem 5-8 seans arasındadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık