Erkeklerde Vucut Sarkmasını Önleme

Erkeklerde Vucut Sarkmasını Önleme

Arkanıza bir dönüp baktığınızda yılların su gibi geçtiği anımsarsınız. Bu yıllar bizlere bazı tatlı bazen acı hatıralar bırakır. Hayatımızı etkileyen bu hatıraların yanı sıra Cildimizde bu yıllardan nasibini almaktadır. Yaşımız ilerledikçe cilt de yaşlanmakta ve kolajenini kaybederek kırışıklık yada sarkmalara neden olmakta. Erkeklerin cildi kadınlara göre daha sık ve hızlı yaşlanmaya daha müsait. Peki bu bunu azaltmak için bir yöntem var desek inanır mısınız. Evet var adıda Hİ-FU  Focuslu Ultrasound yöntemi.

HI-FU (Odaklanmış, yüksek yoğunluklu ses dalgası) deri altında istenilen derinlikte etki sağlayan ultrasound sistemidir ve bu sistemle deri sarkmaları ve cilt yenileme yapılıyor. Bu amaçla tüm yüzde; en sık alın, kaş, göz kapağı bölgesi, yanak, boyun bölgelerinde sarkma ve kırışıklıklar için kullanılıyor. Bu enerji deri altı dokuyu yüksek ısılara ulaştırarak kontrollü bir şekilde, nokta şeklinde yanık alanları oluşturuyor. Deri yüzeyinde hiç bir etki yapmadan, direkt istenilen derinlikteki hedeflere nokta atışı yapıyor. Bu şekilde uyarılmış kolajen üretimi ile ortalama 3-6 ay içinde sıkılaşmış ve kendini yenilemiş bir cilt sağlıyor.

sarkmalar ayrıntıları okuyan sabırsız erkeklerin aklına gelen bir soruyu da yanıtlamış olayım. “Kaç seans ve ne kadar sürede yapılıyor” sorusunun yanıtı ise erken sıkılan, sabırsız erkeklerin içini rahatlatıyor.

Genellikle tek seansta yüksek başarı sağlayan yöntem istendiğinde birkaç ay içinde tekrarlanabildiği gibi, diğer cilt gençleştirme yöntemleri ile de güvenle ve etkili biçimde kombine edilebiliyor.

Uygulamanın sunduğu en büyük avantajlarının başında ise derinin dış yüzeyinde hiçbir etki yapmıyor olması ve sosyal hayatı sekteye uğratmaması geliyor. Bu avantajlar erkek hastaların Genel olarak basit lokal anestezi ile konforlu bir şekilde yapılan 30-45 dakikalık uygulamadan sonra dikkat edilmesi gereken özel bir durum da söz konusu değil.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Mücahit diyor ki:

    Çok şükür şimdilik böyle birşeye ihtiyacım yok ama elbette yaşlanacağız ve ihtiyaç olacak bilgiler için teşekkürler.

  2. mert özdemir diyor ki:

    yaşlanmadan önce okumam güzel oldu dikkat edilmesi gerek :)

  3. Sansyorumu diyor ki:

    Spor spor spor:) ama nerde bizde o güç yada üşengeçlik sanırım:)

Yorum Yaz


Yukarı Çık