Erkeklerin güzelliğe bakışı

Erkeklerin güzelliğe bakışı

Erkeklerin güzelliğe bakışı merak ettiniz mi hiç. Kadınların güzelliği hakkında doğru bilinen yanlışları var ki. Kadın ve erkeklerden oluşan bir ankette güzellikleri ile ilgili kadınların boşu boşuna kafalarına taktıkları şeyler ortaya çıkmış. kadınların en çok merak ettiği erkekler dış görünüşe önem verir mi? şeklindeki soruya erkekler isyan etmiş. Ankete katılan 3203 kişinin yüzde 38’i erkelerden oluşmakta ve sadece dış görünüşe önem vermedikleri ortaya çıkmış. Ankete katılanların arasında ilk etapta dış görünüşe önem veririm diyen erkekler zamanla duygu ve düşünceler ön plana çıktığından buna önem vermediklerini söylemiş. Tabi ki ilk buluşmada dış görünüşü beğenmek önemli ancak dış görünüş denince diğer durumlar duruşu, tavırlar, konuşması da işin içine girmektedoğal görünümlü makyaj

Kadınların bir başka derdi sevgilim beni makyajsız görürse benden uzaklaşır soğur demişler. İşte bir yanlış daha. Erkekler aşırı makyaj yapmış kadınlardan pek haz almıyorlar. doğal görünmeleri, kişisel bakımlarına önem vermelerini makyaj olacaksa da çok az doğal makyaj olabileceğini söylemekte. İşin tam tersi aşırı makyajlı kadın erkeğin karşısına çıkarsa ve daha sonra doğal görünümü ile arasında uçurumlar varsa erkek o zaman soğumakta.

Erkekler zayıf kızları beğenir klişesi şişman-zayıf kavramları tanımına uyan tiplerden hoşlanmak bireysel bir tercih. Bu yüzden erkelerin yüzde 15 zayıf kadın sözünün yanlış olduğunu söylemiş.

Güzel olmadığım dan kimse ile aşk yaşayamayacağım önermesinde erkekler dış görünümün yanında güzellik kavramını kalp severse gözde sever temasını uyguluyor. Önemli olan hani meşhur laf var ya elektrik aldım işte frekansların tutması.

Başka kızlar benden daha güzel diyen bayanlar aman siz siz olun bunu sevdiğinize belli etmeyin. Bu tip tutumlardan erkekler pek hoşlanmamakta. Sizi gerçekten seviyorsa ister erkek ister kadın olsun zaten sizden başkasını görmez. Gözü dışardaysa istediğinizi yapın engellemeniz zor olacaktır. Bu yüzden ön yargınızı belli etmeyin. unutmayı karşılıklı güven en büyük sevgidir

Şimdi sizlere soruyoruz Bayanlar ve erkekler sizin bu konuda düşünceleriniz nedir bizim ile paylaşır mısınız.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. bilmemki diyor ki:

    Erkeklerin hala, kadınların tuzaklarına dusuyor olmalarını inanın anlamıyorum. Yahu bak bunu yazdım buraya, bugun bile binlerce erkek bu tuzaga dusecek. Neden kadınlar karsısında basiretimiz baglanıyor? Neden en iyi bildigimiz seylerde bile yamuluyoruz. Su klasik ornege bak, kız telefon eder.

Yorum Yaz


Yukarı Çık