Ev dekorasyonu için aksesuar Modelleri

Ev dekorasyonu için aksesuar Modelleri

Ev Dekorasyonu sıcacık dokunuşunuzla evinizin tarzını belirlemek amacıyla yapılır. Evinizi dekore ederken en zevkli yeri seçeceğiniz aksesuarlardan oluşur. Aksesuar seçerken odanın rengine ve mobilyanıza ne kadar uyumlu olursa daha şık durur ayrıca zengin bir hava katar. Eğer

Ufak tefek değişiklerden hoşlanıyorsanız, evinizin rutin havasından sıkıldıysanız ve daha geniş bir hareket alanı yaratmak istiyorsanız bunun en kısa yolu   aksesuar kullanarak u tip sıkıntılarına çözüm getirmek mümkün. İsterseniz aksesuarların tamamını kaldırıp yerine yenilerini kullanarak evinizi baştan aşağı değiştirmiş gibi olabilirsiniz.

Aksesuar seçimi yaparken alacağınız şey her ne olursa olsun, evin döşeme tarzına gayet uygun seçilmelidir. Genel döşeme tarzınız klasik veya modern olabilir, aksesuarlar bu uyuma yakın olarak seçilmeli ayrıca renklerle odayı boğmamalısınız.

Mobilyalarınız genellikle cam, metal, rengârenk kumaşlar, köşeli veya geometrik hatlardan oluşuyorsa kullanacağınız aksesuarlar da bunlara yakın cinsten olmalıdır.

Fakat ahşap ağırlıklı, oymalı veya işlemeli, ceviz kaplama gibi klasik bir tarzınız varsa seçeceğiniz aksesuarlar daha antika şeyler veya bakır – pirinç, gümüş seçenekleri, eskitme biblolar veya mobilyanız tonlarında renkler içermelidir.

Tüm bunlar size göre değilse, zıt renklerden, ilginç mobilya ve aksesuarlardan hoşlanıyorsanız. Çok aşırı zıt renklere kaçmadan kendi stilinizi oluşturabilirsiniz. Siyah beyazda zıt renklerdir ama çok da uyumludurlar mesela. Fakat kahverengi tonlarında ahşap mobilyalara sahipseniz aksesuar seçiminde siyah – beyaz kullanmak çok fazla göz yorucu olabilir ve hiçte dikkat çekici durmaz.

Bunun yanı sıra sade ve doğallıktan yanaysanız klasik tarzlar ve ahşap aksesuarların büyüsünden kurtulup sadece beyazı da tercih edebilirsiniz.

 

Ev dekorasyonu için aksesuar Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. hale diyor ki:

    evin dekorasyonu gerçekten aksesuarlar ile tamamlanıyor bende tum aksesuarlarımı evin dekorasyonuna göre yapıyorum

Yorum Yaz


Yukarı Çık