Ev hediyesi nasıl seçilmeli

Ev hediyesi nasıl seçilmeli

Yakın bir dostunuz, akrabanız yeni bir ev aldıklarında hediye seçmek konusunda sıkıntıya düşersiniz. Yani bir eve hediye alacaksınız hatta evi bile hiç görmediniz, karar vermek pek kolay değil. Hele birde özel biraz sıra dışı bir hediye düşünüyorsanız ve alacağınız bu hediye o  evin özelliklerine uymuyorsa büyük risk almış olursunuz ve mahcup duruma üşebilirsiniz.

 

Bir evin ihtiyacını bilmek pek kolay değil, bu durumlarda kendi evinizi düşünün ve sürekli ihtiyacınız olan şeyler nelerdir bunları sıralayın. Hediye almayı düşündüğünüz kişinin günlük giyiminden bile yola çıkarak nasıl bir dekorasyon yapmış olduğuna anlayabilirsiniz.

Yok ben riske atmayım siz bana bazı hediye seçenekleri sunun diyorsanız! Sizlere bir kaç öneri sunalım o zaman

Ev hediye önerileri

Kedi
Her ev için gerekli olan saklama kaplarıdır. Evde ne kadar çeşitli ebatlarda olursa olsun yetmez ve her zaman ihtiyaç vardır. Saklama kapı seçerken kişinin ilgi alanları var ise onun kullanabileceği bir kap alabilirsiniz. Örneğin kedi seven veya besleyen bir kişi ise ona kedi saklama kapı alabilirsiniz. Veya bir şekerlik şık gümüş bir şekerlik emin olun hoşuna gidecektir.

Ev hediyesi olarak illa hazır olmasına gerek yok. sizin kendi hazırlamış olduğunuz el emeği hediyede karşı taraf için ne kadar önemli biri olduğunu hatırlatırsınız. Kenarlarını sizin yaptığınız bir havlu, Evde giyebileceği patikler olabilir.

Şahsi  kullanmasını istediğiniz bir hediye düşünüyorsanız fırça-tarak takımı alarak hele bu birde gümüş olursa işte o hediye evladiyelik kazanır

gümüş fırça

Ev hediyesi nasıl seçilmeli Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Hüsnü diyor ki:

    Her zaman ev hediyesinin özel olmasına özen göstermişimdir bence hediye aldığınız insan kullandıkça sizi hatırlamalı

  2. abdullah diyor ki:

    en sevmediğim işlerden biridir hediye seçmek. en iyisi hediye çeki alıp vereceksin ki kendine gerekeni kendi alsın ne o öyle herkes ev hediyesi klasik kahve takımı alır :)

Yorum Yaz


Yukarı Çık