Evinizi Bütçenize göre Dekora edin

Evinizi Bütçenize göre Dekora edin

dekorasyon 1Bir çoğumuz evimizin dekorasyonunu değiştirmek isteriz.Ancak bütçemiz buna pek müsait olmaz.Sizlere bütçenize uygun dekorasyon değişikliklerinden bahsedeceğiz umarız işinize ve bütçenize uygun gelir

Salon: Salonda bulunan tekli koltuklar , kanepeler,abajurlar veya orta sehpalardan bir simetri yaratmaya çalışın. Tekli koltukları  karşı karşıya koymayı denemeyi tavsiye ederiz çünkü simetrik bir salon daha kibar ve sıcak görünür.

Mutfak: Dolapları değiştirmek bütçeleri çok zorlar.Bütçeyi fazla zorlamayın Dolaplara yeni bir hava için dolap kapaklarını farklı bir renge boyayabilirsiniz

Banyo: Boydan boya fayansla kaplı banyolar artık çok gerilerde kaldı. Banyo dekorasyonunda en yeni trend: Duvar kağıtları! Bu fikre pek sıcak bakmıyorsanız yalnızca bir duvarınızı kaplayın, sonuçlardan memnun kalacaksınız.

Yatak Odası: Yatak odasını yepyeni bir havaya bürümek istiyorsanız, işe yatak başlığınızı değiştirmekle başlayabilirsiniz. Renkli ve değişik dokulu bir yatak başlığı, odanızın canlanmasına ve enerji kazanmasına yardım eder.

Çalışma Odası: Ünlü bir sanatçının tablosunu dekorasyona katmanın masraflı bir şey olduğunu biliyoruz; ancak çalışma odanızı hesaplı yollardan da yenileyebilirsiniz. Farklı boyutlarda çerçeveler alın ve eski fotoğraflarınızı bunların içine yerleştirin. Daha sonra çerçeveleri zevkinize göre asın, işte yeni çalışma odanız hazır!

Antre: Evinize adım atar atmaz, sıradan olmayan bir dekorasyonla karşılaşmak ister miydiniz? Siyah beyaz çizgili bir duvar kâğıdı ile bir duvarı kaplayın ve ona uyumlu kırmızı renkte bir sandalye ya da puf seçin. Dilerseniz bu duvar kâğıdı renklerini blok renklerden de seçebilirsiniz.

Misafir yatak odası: Dekorasyona biraz vintage eklemekten zarar gelmez. Misafir yatak odasına vintage görünümlü bir halı ya da koltuk koymayı deneyin. Misafirleriniz bu sıcak ortama bayılacak.

Çocuk odası: Çocuk odalarında, tek renge boyanmış klasik duvar görüntüsünden vazgeçin. Çocuğunuzun zevkine uygun renkli bir duvar kâğıdı seçin ve tüm odayı kaplayın. Neşeli ve enerjik bu oda, çocuğunuzu çok mutlu edecek ve evinizin en renkli köşesi olacaktır.

Evinizi Bütçenize göre Dekora edin Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. OR diyor ki:

    Güzel fikirler ama evi topralayalım desek dünyanın parası tutuyor :(

  2. mimari tasarımcı diyor ki:

    Ne kadar ayarlarsan ayarla bütçeyi tutmuyor

Yorum Yaz


Yukarı Çık