Evinizi sonbahara hazırlamak

Evinizi sonbahara hazırlamak

Yaz bitti sonbahar kapımıza dayandı. Sonbaharın gelmesiyle evlerimizde değişiklik havaları esmekte. Sizlerde evinizi bir kaç basit uygulamalarla sonbahara hazırlayabilirsiniz.

Evlerinizi sonbahara hazırlayın

Sıcak yaz günlerini geride bıraktık. Daha çok kırmızı ve sarı rengin daha hakim olduğu ve romantik havaların gezindiği mis gibi bir mevsim olan sonbahardayız. Sonbaharı unutmayacağınız objelerle evinizde değişik yapmaya ne dersiniz

Sonbaharın havasını yaşayın

kurutulmuş yapraklarla veya gerçek çiçekler ile bir demet hazırlayıp sepete yada vazoya koyarak işe başlayın. Kapı arkalarına dökerek yada evinizin masa veya sehpalarında bu vazolar gayet şık duracaktır. isteyenler yapraklar ve çam kozalakları palamutlar koyarak daha da renklendirebilir.

Kahverengi tonlar ilham kaynağınız olsun

Günlük kullanım olan masa örtüleri, perdeler, yastık ve diğer objeler kiremit renginde, kahverengi yada mat yeşile dönmüş renkler kullanabilirsiniz. Evinizin en özel ve görünen yerlere bu renklerde vazolar, kumaşlar bularak döşeyebilirsiniz.

Şömine olursa kahve keyfi başka olur

İmkanınız var ise duvara veya zemine hayvan postu serebilirsiniz. Rahat bir koltukta sevdiklerinizle beraber sıcak kahvelerinizi yudumlayabilir hatta bunu şömine karşısında denemeniz size daha keyifli anlar yaşatacaktır. En son olarak karanlık odalarınızı şenlendirmek için uzun hoş kokulu mumlar kullanmalı ve romantizmin tadını çıkarmalısınız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık