Evinizin vazgeçilmezi yastık ve kırlentleri

Evinizin vazgeçilmezi yastık ve kırlentleri

Evinizde dekorasyona gidecekseniz eğer sizlere bugünkü makalemizde evimizin dekor parçası olan rengarenk yastık ve kırlentlerden ilgili yazacağız. İster modern olsun isterse klasik, vintage, country yada Retro farketmez. Dekorlama fikrinizi ne olursa olsun tarzınız ve zevkinize göre yastık ve kırlent bulunur.

Hani büyüklerimizde işlemeli, nakışlı yada kenarları biyeli Kırlentlerin yerine artık farklı temalar işlenmekte. Bugün halen klasik işlemeli kırlentler bulunmakta ancak bugünlerde en çok seçilen modeller genellikle çiçek, hayvan figürleri ve Retro tasarımlar göze çarpmakta

Genellikle pamuklu ketenlerdeni süetler yada kanvas kumaşlardan üretilen ve iç yastıklarda boncuk silikon kullanılan bugünün trend yastık ve kırlentleri koltuklarımızda en güzel yerinde yer almaya hazır halde

Çiçekli Kırlentler

Vintage tarzda döşenmiş salonlarda çok şık duran çiçekli kırlentler floral desenleri ve nostaljik bir hava yaratan baskı yazıları ile göz dolduruyor. Vintage’in vazgeçilmezi olan floral desenler özellikle açık krem rengi, keten görünümlü yastıklarda kendini daha çok gösteriyor.

Hayvan Figürlü Kırlentler

Doğa tutkunlarının seçimi olan hayvan figürlü kırlentler canlı renkleri ve kuş, kedi, köpek gibi sevimli dostlarımızın figürleriyle modern, country tarzındaki evlere neşe katıyor. Son yıllarda ev dekorasyonunda sıkça kullanılan baykuşlar benim de favorim!

Pop Art/Retro Kırlentler

20. yüzyılın en sıra dışı sanat hareketlerinden olan pop art ve o döneme dönüşü simgeleyen retro ev dekorasyonu için harika bir esin kaynağı! Patlamaya hazır kontrast renkler, geometrik desenler, çizgi film ve sinema efektleri birbirinden iddialı dekoratif yastık ve pop art kırlentlerde hayat buluyor.
34numara.com Notu:

Dekoratif yastık ve kırlentlerde seçenek çok! En popülerlerin yanı sıra şehir, marin ya da aşk temalı modellerden birini de tercih edebilirsiniz. Farklı farklı kırlent kılıflarıyla onlarca dekoratif yastık yapmanız mümkün. Üstelik, değiştirilmesi ve yıkanması da zahmetsiz!

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık