Fazla Yağları yakmak istiyorsanız mutlaka tüketin

Fazla Yağları yakmak istiyorsanız mutlaka tüketin

Değerli 34numara okuyucuları sizlere bugün maydanozdan bahsetmek istedik. Eğer  zayıflamak istiyorsanız mutfağınızdan maydanozu eksik etmeyiniz. Metabolizmayı uyardığından kan dolaşımınızı hızlandırmakta ve dokulara daha fazla kanın gitmesine yardımcı olan maydanoz sayesinde yağ yakıcı etkisi yaratmakta. Özellikle C vitamini deposu olan maydanoz tam bir vitamin deposudur. Bu yüzden her yaşta insanın mutlaka tüketmesi gereken önemli bir besin kaynağıdır. Sizlere zayıflamınıza yardımcı olacak bir kürden bahsetmek istiyoruz.

Zayıflamak ve fazla yağlardan korunmak için Maydanoz kürü

 


Yarım demet kadar maydanozu sapıyla beraber ortadan kırınız ve blendırın içine koyunuz. bir adet limonun suyunu sıkınız ve limon suyunun üstüne yarım bardak su ilave ediniz. Blendırın içine döküp beraber karıştırınız. Bu elde ettiğiniz yeşil suyu kahvaltı yapmadan 15 dakika önce içiniz. Bu şekilde vücudunuzda gereksiz yere oluşan yağları yakmanıza yardımcı olacaktır. Şunu unutmayın bu kürü 15 gün ara vermeden yapın sonra 5 gün ara verip tekrar başlayabilirsiniz.

Fazla Yağları yakmak istiyorsanız mutlaka tüketin Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. deniz yılmaz diyor ki:

    Evet, kesinlikle maydanoz. Her öğünümde mutlaka tüketiyorum. Taze, doğal ve katkısız. Hiç bir zararı ve yan etkisi yok en azından. Dışarıdan o kadar pahalı ürünlere para vereceğime balkonumda saksıda maydanoz yetiştirip taptaze tüketiyorum :))) Kesinlikle tavsiye ederim.

    1. Abone diyor ki:

      Dediğiniz doğru. Ancak hadi maydanozu saksıda yetiştirdik sadece maydanozla kalsak diğer sebze meyveler nerde nasıl yetişcek :( Ornaik zor bu zamanda vücudumuz hormona alıştı :)

Yorum Yaz


Yukarı Çık