Geniş kalçaya sahip kadınların giyim şekli

Geniş kalçaya sahip kadınların giyim şekli

Geniş kalçaları ile para kazanmaya devam eden ünlülerden Kim Kardashian, Shakira, Jennifer Lopez bu kalçaları yüzünden giyim sıkıntıları çekmektedir. Geniş kalçaya sahip kadınlar nasıl giyinmeli ? Bu soru akıllarda kalmaktadır.

Peki geniş kalçalı kadınlar ne giymeli, ne giymemeli?

– Bu tip kalçaya sahip kadınlar için düşük belli, bol pantolonlar harika bir seçimdir. Şık, desensiz tişörtlerle kombinlerseniz ve doğru renk kontrastını oluşturursanız tüm dikkatin kalçanızdan kıyafetinizin geneline yayılmasını sağlayabilirsiniz.

– Yüksek belli kot, kemer ya da İspanyol paça pantolonlar müthiş birer kurtarıcıdır. Gardırobunuzda kemerlerin her çeşidini bulundurun. Belinize vurgu yapabileceğiniz kıyafetler, minik ama önemli bir tüyo.

– Tütülü, pileli etekleri ince topuklu ayakkabılarla giymelisiniz. Gömlek veya bluzunuzun ince bir kumaştan olmasına dikkat edin. Kalın kumaşlar, vücudun kıvrım noktalarını daha kalın gösterir.

– Çan etekler, ince topuklu ayakkabılarla birleştirilmeli. Topuklu ayakkabı kalçanızı daha dik gösterirken, çan etek kalçanızın genişliğini örtecektir.

– Tam dizinizde biten etekleri, fazlası ile demode olmasına rağmen doğru ayakkabı kullandığınızda başarılı bi sonuç elde edebilirsiniz. Eğer etek giyecekseniz tercihiniz mutlaka topuklu ayakkabıdan yana olmalı.

– Asimetrik desenli elbiselerle maksi boy şile elbiseler de geniş kalçalı kadınların tercih edebileceği modellerden…

– Uzun elbise giymek zorunda değilsiniz. Diz üstü elbiselere yönelin ve neon renklerden kaçının. Bacak boyunuzu kıyafetlerinizde bir bütünleyici olarak düşünün.

– Eğer saçlarınız kalçalarınıza yaklaşıyorsa acilen saçlarınızın boyunu kısaltın.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık