Göbek eritmek istiyorsanız bunları için

Göbek eritmek istiyorsanız bunları için

Göbeğinizi eritmek istiyorsanız içecek ve yiyeceklerinize dikkat ederek ve bunun yanında spor yaparak göbeğinizi eritmeye destek olabilirsiniz. İşte sizlere göbek eritmeye yardımcı içecekler…

Tatlandırılmış su

Zayıflamaya ve İncelmeye çalışıyorsanız mutlaka su içmelisiniz. Eğer Yeterli miktarda su tüketirseniz vücudunuzda oluşan  zehirli maddeler daha çabuk temizlenirsiniz, Su içmek denge sağlar ve tokluk hissiniz arttırır. Eğer Su içmekten sıkılırsanız Alternatif olarak  limon gibi meyvelerle tatlandırarak suyunuzu içebilirsiniz

Buzlu Karpuz Püresi

Eğer Şekersiz hazırlarsak  meyve püreleri ve suları zararsız olur. Örneğin Karpuz  sadece vücudu serinletmekle kalmaz  sıvı takviyesi ve aynı zamanda içerdiği besin değerleriyle sağlığınızın da desteklemektedir.

Buzlu naneli çay

Buzlu nane çayı tercih sebebiniz olabilir. Nane bilindiği gibi midenin daha iyi çalışmasını sağlamaktadır ayrıca metabolizmayı hızlandırmaktadır. Mide de biriken  yağlı gıdaları hızlıca sindirmeye de yardımcı olmaktadır. Şişkinliğe karşı çok etkisi vardır.

Ananas Frappe

Ananas ile beraber keten tohumunu blender yardımıyla bolca karıştırarak elde edebileceğiniz bu içecek, şişkinliğe iyi gelir ve oldukça faydalıdır. Ananasın içerisinde bulunan bir enzim ise proteinin yıkılmasını kolaylaştırır, dolayısıyla hazımsızlığa da iyi gelir.

Yeşil çay

Kanser ve kalp rahatsızlığı riskini azaltmasının yanı sıra yeşil çay zayıflatıcı özelliğiyle bilinir. Spordan önce tüketildiğinde yağ yakımını hızlandırdığı söylenmektedir.

Bitter çikolatalı süt

Evet yanlış duymadınız Bitter çikolatanın faydaları sık sık karşımıza çıkar. Bu içeceği atıştırmalık değil kahvaltı gibi bir öğün yerine tüketebilirsiniz. 400 kalori civarında olduğundan uzun süre sizi tok tutacaktır.

Göbek eritmek istiyorsanız bunları için Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık