Göbekli erkekler nasıl giyinmeli

Göbekli erkekler nasıl giyinmeli

Kilolu erkeler günlük yaşamlarında spor, şık ve fit görünmek isterler. Kilolu erkekler yada halk arasında şişman olan erkeklerin giyim tarzları nasıl olmalıdır.

Derler ya can boğazdan gelir diye, Türk erkeklerin genetik yapısında yemek yemeyi çok severler. Bunun nedeni kültürel olarak geniş bir yemek yelpazesi olduğundan, farklı farklı iştah açıcı seçeneklerin bulunmasındadır. Yapılan bilimsel araştırmalarda son 10 yılda erkekler kadınlar kadar bakıma önem vermekte. Bu durum moda alanında geniş bir kitleye hitap şeklidir. Fazla kilolanızı minimuma indirmek daha net ve görüntü açısından etkili olmak istemektelerdir.

Göbekli erkekler nasıl giyinmeli?

Göbekli erkekler mümkün oldukça spor gömlek ve polo yaka tshirtler seçerlerse çok daha zayıf görünürler. Kilolu görünüme sebep olan renkli ve çizgili tshirtler, bisiklet yakalı tshirtler, çift renklere sahip tshirtler kullanıldığı zaman hem kilolu hemde çocuksu bir görüntüye sebep olmakla birlikte çekicilikten uzak komşunun sevimli erkek çocuğuna dönersiniz .

Az ve öz renkler kullanın. Pamuklu giymeye özen gösterin. Kilo fazla olduğunda terleme akışı hızlı olacağı için katkı maddelerinden üretilmiş tshirtlerden kaçının. Kot pantolon seçerken koyu renkler tercih edilmelidir.

Buna ek olarak canvas pantolonlar daha şık, spor ve elit bir görünüm sağlayacaktır. Tshırt ve spor gömlek üstüne keten yahut koton yazlık ceketler ile tamamladığınız zaman fit ve centilmen görüntüye sahip olduğunuz zaman duruşunuz daha dik bir görüntü elde edecektir. O nedenle dolabınızda en az 1 blazer ceket bulundurmanız gerekebilir. Özel durumlarda kurtarıcınız olacaktır.

Yazlık canvas, dizi çok geçmeyen ,italyan kesimli shortlar ve şile bezi gömlekler tercih edildiğinde hem çok rahat olursunuz, hem de fresh akdeniz erkeği görüntüsüne sahip olup karşıda ki ile daha rahat iletişim içine girmeyi sağlarsınız. Bir erkeğin mutlaka modern ve modaya uygun beyaz spor ayakkabısı olmalıdır. Beyaz olma nedeni ise; Karşıda ki insana temiz hissiyatını vermiş olmasıdır.kimi zaman beyaz renk şıklığın ve temiz görünümün kurtarıcı pelerinidir. Hiçbir zaman gözü rahatsız etmez.

Bununla birlikte , gümüş ve altın kolyeleri çöpe atmak gerekir.bu gibi unsurlar daha basit gösterir. Amaç zaten kalabalık görüntüyü sade hale getirmektir. Sonuç olarak, kilolu erkekler sade renkleri seçerek az aksesuvarlar kullanmalıdır. Önemli olan gözü yormayan unsurlarların uygulanmasıdır. Böylece fazlalıklarınızı kapatarak , olması gereken görüntüye sizi ulaştıracaktır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık