Halı Seçmek Kolay değil

Halı Seçmek Kolay değil

Halı seçmek herkesin zevkine göre farklılık gösterir. Ama şunu unutulmamalı kış geldiğinde soğuklardan korunmak ve daha sıcak bir aile ortamı yaratmak için küçük değişimler gerekir. Sizlere aşağıda resimlerini koyduğumuz harika tasarımları incelemenizi öneririz.

Tasarımcılar Yeteneklerini Konuşturuyor
Kazak, yün ceket gibi Kış aylarında bizleri sıcak tutacak kıyafetleri bilirsiniz. Bu yumuşaklığı ayaklarınızda, hatta sadece odanızın küçük bölümünde sırf dekorasyon amaçlı kullanmak isterseniz mutlaka düşünün. 10’larca yün yumağı birkaç kat üst üste gelecek şekilde dizebilir ve minik bir yuvarlak havuz şeklinde oluşturabilirsiniz.

Mantar Motifli Halı Tasarımları
Odanızın duvarına küçük bir alev görünümü eklenebilecek şömine ateşi oluşturan cihazlardan alın. Gazete okumak için rahat bir koltuk ve ayaklarınızın altında sevdiğiniz bir tasarım olabilir. Orman ortamında kalmak için mantar şekillerinde tasarımları kullanabilirsiniz. Tüm dikkatleri üzerinize çekmek için yün halıların bir köşesine terlikler için özel boşlukların olduğu ürünleri de tercih etmek elinizde. Misafirlerinizi güldürmek için birebir. Rüzgâr yönlerini gösteren ve halı-koltuk renklerinin birbiri ile uyumlu olduğu motifleri asla es geçmeyin.

Geometrik İnanılmaz Şekiller ve Daha Fazlası
Halı markaları arasında gezintiler yaparken daha önce hiç görmediğiniz ve dudağınızı uçuklatacak ürünleri mutlaka inceleyin. Yemyeşil vadileri, ormanları, akarsularına sahip olan bir arazinin kuşbakışı görüntüsünü hayal edin ve halılarınıza bunu yansıtabilirsiniz. Tabiki yeşil bir koltuk ile kombine etmek daha çok göz dolduracaktır. Renk cümbüşünü andıran ve kare motifler ile genç odasına daha güzel duran halılar, yassı taş görünümlü fakat yumuşak özelliklere sahip modeller, soluk duvar renklerine sahip odalar için grimsi tonlarda işlemeli halılar ve uyumlu olabilecek küçük puflar bizce çok hoş duracak. İşe yaramaz gibi duran deri yada farklı kumaş türlerine ait marka armalarını birbirine dikmek için küçük bir dikiş makinesinden yardım alabilirsiniz. Boyutu çok önemli değil, asıl dikkat edilmesi gereken ne kadar hoş ve farklı durmasıdır. Tüm bu anlattıklarımızı galeri bölümümüzde incelemeli ve fikirlerinizle örtüşen küçük değişimleri, hayatınıza yansıtmakta acele etmelisiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık