Hangi pantolon altına hangi ayakkabıyı giymeli

Hangi pantolon altına hangi ayakkabıyı giymeli

Severek giydiğiniz pantolonların altına nasıl bir ayakkabı giyeceğinize bir türlü karar veremediniz mi. Acaba İspanyol paçanın yada Jean pantolon altına hangi stil ayakkabı giymeniz gerektiğini anlatan tüyolarla yardım etmek istedik.

Hangi pantolon modeline hangi ayakkabı giyilir

Jean pantolon

Jean pantolonların altına en güzel giyebileceğiniz hem hafif olmasından dolayı sneaker öneriyoruz. Bilekte biten Jean’ler ile bileksiz sneaker sizi spor bi kombine oluşturmanızı sağlar.
jean pantolon

İspanyol paça tercih ediyorsanız

İspanyol paçalar uzun olduğundan bu tip pantolonlara en iyi topuklu ayakkabı olur. Hatta size platform topuklu ayakkabı öneririz. Şunu unutmayın pantolonun paçasının altından topuklu ayakkabınız görünmeyecek buna dikkat etmelisiniz.
ispanyol paça

Cigarette Pantolon
Ofis stilinin olmazsa olmazlardan biri Cigarette Pantolon’dur. Bileklerde biten, önünde ütü izi bulunan bu kumaş tipi pantolonların altına loafer ayakkabılar yakışmaktadır

Skinny Pantolon
Bu tip pantolonlar vücudunuzu sımsıkı saran modellerdir. Bu yüzden feminen bir tarza gönderme yapmaktadır. Feminem söz konusu olunca tabi ki devreye topuklu ayakkabılar girmekte. Bu tip pantolon giydiğinizde kışın bootie’lerle yazın ise stiletto ile kombine edebilirsiniz

Hangi pantolon altına hangi ayakkabıyı giymeli Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık