Hangi Sütyen Size uygun

Hangi Sütyen Size uygun

Her iç çamaşırı alışverişine çıktığımızda elimiz seksi modellere gitse de, rahatlıklarıyla kullanım kolaylığı sağlayanları da görmezden gelemiyoruz. Kimisi tişörtle kimisi gece elbiseleriyle harika duruyor. Kısacası her modele sahip olmamız şart!

Her kadının gardırobunda olması gereken 10 farklı sutyen modelini bir araya getirdik. Bakalım, siz içlerinde en çok hangisini kullanıyorsunuz

Dolgulu sutyen

Dolgulu sutyenler, minik göğüslü kadınlar için vazgeçilmez bir sutyen modelidir. Göğüsleri hafif büyük gösteren bu sutyenler rahatlıklarıyla da öne çıkıyor.

Straplez sutyen

Straplez sutyenler, yaz aylarının vazgeçilmezlerinden diyebiliriz. Bu sutyenler, askısız ya da düşük omuzlu elbise-bluzlarla rahatlıkla giyilebiliyor.

Push-up sutyen

Push-up sutyenler, göğüsleri yukarı doğru kaldırarak olduğundan bir ya da iki kup daha iri görünmelerini sağlıyor.

U şeklindeki sutyenler

Göğüs kısmı u şeklindeki bu modele göğüs dekolteli kıyafetler için adeta bir kurtarıcı diyebiliriz. Göğüsleri alttan destekleyerek güzel gösteren bu sutyenler, dikişsiz özellikleri ile de her kumaşla rahatça giyinilebiliyor

Kopçaları yer değiştiren sutyenler

Kopça kısımları çıkan, yer değiştiren ve farklı şekillerde takılabilen bu sutyen modeli, her kıyafetle giyilebilmesi için özel olarak tasarlanıyor. Bu sutyenleri, ister straplez bir bluzla isterseniz de bir gece elbisesinin içine rahatlıkla giyebilirsiniz.

Sporcu sutyeni

Egzersiz yaparken göğüsleri sıkı tutan ve destekleyen sporcu sutyenleri her kadının dolabında olması gereken türden. Hem rahat hem de oldukça kullanışlılar!

Toparlayıcı sutyen

Toparlayıcı sutyenler, büyük göğüslü kadınlar için vazgeçilmez bir modeldir. Göğüsleri olduğundan 1-2 kup daha küçük gösteren bu sutyenler, büyük göğüslü kadınların istedikleri kıyafetleri rahatça giymelerine olanak sağlıyor.

Bandaj sutyen

Bandaj sutyenler, straplez olan modellerle aynı görevi görseler de daha zarif duruşlarıyla her kadının dolabına girmeyi başarıyor. Ayrıca koltuk altı geniş kesimli tişörtlerini içine giyildiğinde oldukça şık duruyor.

Soft cup sutyenler

Soft cup sutyenler, rahatlıkları nedenyile tercih eden modellerden biri. Dikiş izi ve tel desteği olmayan bu sutyenler genellikle uyurken tercih ediliyor.

Tişört sutyeni

Belki de en sık giyilen modellerden biri tişört sutyenleri. Her kadının dolabında en az iki tane bulunan bu sutyenler adından da anlaşılacağı gibi ince tişörtler ve gömleklerle giyildiğinde iz yapmıyor. Vücuda oturan ve sıkı duran bu sutyenler, kıyafetinizin üzerinden belli olmuyor ve kusursuz gözüküyor.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. mom jeans diyor ki:

    Toparlayıcı favorim 😉

  2. tercüme bürosu diyor ki:

    Dolgulu çok yapmacık kullanmayın :)

Yorum Yaz


Yukarı Çık