Her kadında bulunması gereken ayakkabı tipleri

Her kadında bulunması gereken ayakkabı tipleri

Tartışmasız bir konuda kıyafetin bütünleyicisi olarak ayakkabıdır. Bu da demek oluyorki bir dolap dolusu farklı ayakkabı anlamına geliyor. Ne yazikki her bütçe malasef uygun olmuyor. Peki, ne yapmamız gerekiyor? Dolabımızda kesinlikle olması gereken ayakkabıların listesini çıkartmalıyız. Sizin için kesinlikle sahip olmanız gereken en kilit ayakkabıları derledik

İşte o liste;

Babet

Çoğu kıyafetinizle kombinleyeceğiniz rahat ve şık babetler hayat kurtarır.

Spor Ayakkabı

Her ne kadar adı spor ayakkabı da olsa sadece spor salonlarında kullanmayız. Modayı takip eden son derece şık spor ayakkabınızı kotlarınızla kombinleyebilirsiniz.

Kısa Bot

Tüm bahar aylarında ve kışın size eşlik edecek kısa botlarınızı eteklerinizle pantolonlarınızla birlikte kullanabilirsiniz

Topuklu Sandalet

Yazın ayaklarınızdan çıkartmayacağınız topuklu sandaletleri, şortlarınızın, dar kotlarlarınızın, şık elbiselerinizin altında kullanabilirisiniz. Sade bir günde veya bir gece partisinde vazgeçilmeziniz olacaktır.

Klasik Stiletto

Parlak ve gösterişli bir stiletto seni asla yarı yolda bırakmaz, ofis içinde veya bir akşam yemeğinde ihtiyacın olan tek şey o.

Günlük Sandalet

Yazın sade ve rahat bir arayış içerisindeyseniz işte buldunuz. Bu düz sandaletlerle tüm yaz şık ve rahat olabilirisiniz.

Klasik Çizmeler

Sonbaharın soğuk günlerinden kışın sonuna kadar soğuk günlerdeki en büyük destekçiniz uzun klasik çizmeler olacaktır.

Açık Ayakkabılar

Şık bir akşam gezmesinde bizi tamamlayacak olan ayakkabıdır.

Her kadında bulunması gereken ayakkabı tipleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık