İdrar kaçırmaya bitkisel çözümü

İdrar kaçırmaya bitkisel çözümü

İdrar kaçırmaya bitkisel olarak çözümü olarak yakı otu önerilmektedir. ilk olarak idrar kaçırmanın sebebini araştırmak gerekir. Bu hastalık bir çok kişide görülmekte ve tedavisi bulunmakta. Ancak kültürel sebeplerden dolayı doktora girmekten utanırlar. Halbuki tanı konulup bir an önce tedavinin yapılması gerekir.

İdrar kaçırmanın bir çok nedeni vardır. Daha çok sigara içen kişiler, obezite sorunu olurlar, prostat sıkıntısı yaşayan kişiler, vajina enfeksiyonu, zor olan doğumlar, fazla ayakta kalma, ağır kaldırmalar gibi nedenleri sayabiliriz.

İdrar kaçırmaya bitkisel çözümü olarak yakı otunu idrar kaçırmada en faydalı bitki olduğunu söyleyen konunun uzmanları. Yaşı ve cinsiyeti ne olursa olsun bu ot idrar kaçırmayı sona erdirdiğini belirtiyorlar. idrar kaçırma ileri derece kronikleşmişse 1. aydan 6 aya kadar takip edilmelidir. Yakı otunu çay gibi içebiliriz.1 bardak kaynar suyun içine 1 tatlı kaşığı yakı otu koyup demleyin ve ılık olarak aç karnına tüketebilirsiniz. Yakı otunun içinde bulunan beta-sitosterin, flavonlar ve tanenler isimli etken maddeler sayesinde idrar kaçırmada size yardımcı olacaktır. Bu bitkiyi kullandığınızda 1 ay sonra idrar kaçırma hemen hemen ortadan kalkacak 6 ay sonrada rahatsızlık kalmayacak. Tabi önce konunun uzmanı doktora gidip tam teşhis konulduktan sonra yakı otunu deneyebilirsiniz.

İdrar kaçırmaya bitkisel çözümü Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. bilbilelim diyor ki:

    İdrar kaçırmaya bir çarede sandalyesi varmış. 20 seansta sorun çözülüyormuş

Yorum Yaz


Yukarı Çık