İlk defa tanıdığın bir bayanı etkilemenin yolları

Resim bulunamadı

Kadınlarla CıkmaBir bayanla tanıştınız ve ondan hoşlanıp dışarı çıkmak yada bir yemek daveti vermek istiyorsunuz.Bu teklifinizi kabul etti.Peki bu çıkma yada yemek davetinde karşınızdakini nasıl etkiliyeceğinizi bbiliyormusunuz . İşte size basit ama etkiliyeci 7 kuraldan bahsedeceğiz.Bu kurallara kesin uymalısınızki sonuç pozitif olsun.İyi şanslar.

 

1- YAŞ FARKINI ÖNEMSE
Yaş farkıyla ilgili ciddi endişelerin varsa seni rahatlatacak cevap bizde. Buna karar vermek için kullanılan çok basit bir yöntem var: Kendi yaşının yarısı + 7 yaş. Uluslar arası kaynaklar, bu formüle göre birlikte olduğun biriyle sorun yaşama riskinin daha az olduğunu belirtiyor. Bu basit formülü uygula ve kendine çıkan yaş grubuna göre bir kadın bul. Örneğin 35 yaşında mısın? Birlikte olman gereken kadın 24-25 yaşında olmalı. Dene ve gör.
2- İLK RANDEVUDA HESABI HER ZAMAN ERKEK ÖDEMELİ
Bu, olması gereken bir jest ve gerçek bir centilmenin yapması gereken şeydir. Ne var ki hala bazı erkeklerin ilk buluşmanın hesabını kadınlara ödettiğini biliyoruz. Siz asla onlardan olmayın. Eğer hesabı ödersen, ikinci buluşmayı gerçekleştirme şansın çok yükselir. Ama eğer aksini yaparsan, ikinci randevu şansın neredeyse sıfır olur.
3- HEMEN ARAMAK İÇİN CAN ATMA. YALNIZCA UYGUN ZAMANI BUL
Bunu hepimiz yaşadık. Kadın ve erkek için bu gerilim yaşatan bir problemdir. Harika bir akşamdı. Ertesi gün onu arayıp aramamakta kararsızsın. Sonuçta hemen gidip arıyorsun. İşte bunu yapmamanı tavsiye ederiz. Allah aşkına o telefonunu onu aramak için bir günlüğüne de olsa eline alma. Bu seni çıldırtsa bile.
4- GOOGLE’LANMAYA HAZIRLIKLI OL
Büyük bir ihtimalle partnerin seni google’layacaktır. O yüzden kendinle ilgili en kötüsüne hazırlıklı ol. Sen ondan önce kendini google’da arat ve çıkan sonuçlara bak. En azından sayfada senin üç kızla masaj salonunda çekilmiş fotoğraflarınla ilgili soru gelirse bunun açıklamasını yapmak için hazırlıklı olursun. Böyle durumlarda ilgili siteleri arayıp nazikçe rica edersen fotoğrafları kaldırabilirler. Ha bu arada harika bir google sonucun varsa seni tebrik ederiz. O zaman zaten 1-0 öndesin demektir.
5- SOSYAL MEDYA’DA PAYLAŞMA
Randevu sonrası eve geldin. Dünyaya bu gecenin ne kadar harika olduğunu duyurmak istiyorsun. Çıktığın kadını etiketledin, sana bakmıyorken çektiğin fotoğrafı koydun ve ilişki statünü de hemen “ilişkisi var” durumuna getirdin. Eğer çıktığın kadınlara bunu hep yaptıysan şu an neden yalnız olduğunu anlamak pek zor olmasa gerek. Daha sakin, ağırbaşlı ve karizmatik ol ve sosyal medyadan bir süreliğine uzak dur. Ta ki onun güvenini ve sana olan ilgisini iyice su yüzüne çıkarana dek.
6- KENDİNİ BİRŞEY ZANNETME
Seninle çıktılar çünkü senden hoşlandılar. Ama sen bulunmaz hint kumaşı değilsin. Ya da dünyada kalan tek erkek veya tek kadın. O yüzden kendini onun çevresindeki en önemli kişi zannetme. İnsanlar seçim yapmayı sever ve sen de onlardan biri olabilirsin. Sadece bir seçim, tek seçim değil! Ona sadece seni seçmesi için bir neden yarat.
7- SON OLARAK, ÇEKİCİ OL
Çekici veya büyüleyici olmak seni onun gözünde bir anda yukarılara taşıyacaktır. Kibar ve uyumlu olman ve bir tarzının olması, çoğu partnerinin senden istediği ortak şeylerdir. Ona sorular sor ve söylediklerini iyi dinle, daha çok tanımaya çalış. Çekici bir kişi bütün bir gece kendisi hakkında konuşmaz. Çekici olmak ilgi uyandırır ve çok önemli bir özelliktir. Yani sende yoksa, gidip öğrensen iyi olur.

İlk defa tanıdığın bir bayanı etkilemenin yolları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık