İşte yeni BMW X1 Modeli

3 yıl önce
İşte yeni BMW X1 Modeli

BMW X1 ilk önden çekişli SUV modeli ile baştan aşağı yenilendi. İlk olarak 2009 yılında üretilmeye başlayan X serisinin en küçük modeli X1 3 serisi Touringlerde arkadan itiş sistemi bulunmaktaydı

Yeni model BMW X1 3 silindir sayısı 3 1.5 litrelik ve 4 silindir turbo beslemeli 2.0 litrelik motor seçenekleri konulmuş. İlk olarak sadece bu motor seçenekleri ile satılacak olan yeni X1 3 silindirli dizel ve benzinli olarak daha sonra satışa çıkacak.

BMW 2 serisinden Tourer ve X3 serisinin karışımıyla ortaya çıkan yeni X1 mevcut modellerden 3.6 cm daha kısa olduğu halde 2.1cm daha geniş v3 5.3 cm daha yüksek üretilmiş.

Oturma pozisyonlarını göz önüne alırsak önde 4cm arka kısmı da 6cm arttırılmış. Bagaj kapasitesi olarak mevcut modellerden 85litre arttırarak 505 litre olmuş.

BMW 2 Serisi Active Tourer ve makyajlı X3 modellerinin birleşimi ile ortaya çıkan yeni BMW X1, mevcut modelden 3.6 cm daha kısa olmasına rağmen 2.1 cm daha geniş ve 5.3 cm daha yüksek.

Donanım paketi olarak Advantage, Sport Line, xLine ve M Sport dört farkı pakette satılacak olan model satış fiyatı lansman tarihine yakın bir zamanda açıklanacak

İşte yeni BMW X1 Modeli Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Seçkin diyor ki:

    Abi bu adamlar arabanın hasını yapıyorlar işte. BMW kullanmak bir ayrıcalık.

Yorum Yaz


Yukarı Çık