Kadınları etkilemek için söylenen yalanlar…

Resim bulunamadı

Aşkİki taraf içinde yeni bir ilişkiye başlamak sancılı bir dönemdir.Ancak erkeklerin kadınları daha çabuk etkilemek için küçük masum yalanlara başvurur.her kadının hayalinde bir ideal erkek bulunmaktadır.İşte erkeklerin bu imaja yakınlaşmaya çalışmaları ve bunları ispatlaması için kadınlara küçük yalanalar söyleyerek onları etkilemeye çalışır.peki bu küçük yalanlar nelerdir Sizlere bunlardan bahsedeceğiz.bayanlar yazımızı dikkatli okuyun bakalım sizin sevdiğiniz sizi etkilemek için aşağıdakilerden hangilerini kullanmış

İşte erkeklerin kadınları etkilemek için söylediği yalanlar!
Erkekler çok sportif olmasalar bile kadınların gözünde atletik bir imaj çizmek isterler.

Lisede okul takımında basketbol oynayan bir erkek kendinden müthiş bir yetenek olarak bahseder.

Bunun nedeni akıllarda yer edinen erkek stereotipinin güçlü olması. Kadınları etkilemek için ne kadar ‘erkek’ olduklarını güç gösterisi yaparak belirtirler.
Erkekler kadınlarla yemeğe çıktıkları ilk seferde hesabı kendileri ödemek ister ve bu önemsiz bir şeymiş gibi davranırlar.

Kadınların karşısında maddi olarak güçlü görünmek isteyen erkekler, maddi durumları çok musait olmasa da pahallı bir akşam yemeğinin onlar için önemsiz gibi görünmesini ister.
Nedendir bilinmez ama erkekler müzik zevkinin kadınları etkileyen önemli bir faktör olduğunu düşünüyor.

Beğendiği kadının sevdiği müzik tarzını ve şarkıcıları öğrenen erkek hemen harekete geçerek o müzik tarzının hayranı gibi davranır.

O güne kadar adını bile duymadığı şarkıcıların konserine giden ve şarkı sözlerinde ağzını oynatan erkeklerin tek amacı yanlarındaki kadını etkilemek!
Erkekler kadınların kendilerini potansiyel sevgili gibi görmelerini ister ve bu nedenle geçmiş ilişkilerinden bahsederken bazı gerçekleri çarpıtır.

Geçmişte doğru düzgün bir ilişki yaşamayan erkekler ilişkilerinden bahsederken hep olumlu anılardan bahseder ve kötü tecrübeler yaşamadıklarını iddia ederler.
Erkekler kadınları zekalarıyla da etkilemek ister. Kadınların eski sevgililerinden da zeki olduğunu kanıtlamak isteyen erkek genel kültürünü geliştirmeye çalışır.

Zekalarıyla kadınları etkilemek isten erkekler genellikle politika ve ekonomiden bahsederek bu amaçlarına ulaşmaya çalışır.

Kadınları etkilemek için söylenen yalanlar… Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. yeşilev diyor ki:

    Öğrendiğimiz iyi oldu tedbiri almak lazım

Yorum Yaz


Yukarı Çık