Kadınların en Hassas Bölgeleri

Kadınların en Hassas Bölgeleri

Erkeklerin genetik yapısında merak vardır.Kadınlar nelerden hoşlanır,nelerden zevk alır ne düşünür,ne yapar.Erkek hep bir sorgu içersindedir.Bizde bu yazımızda bu merakı biraz dindirmek hemde kadın olarak kendisini tanımasında yardımcı olamaya çalışacağız.Erkeklerde Erotik bölgesini keşfetmek için uzman olmaya yada bilim adamı olmaya gerektirmiyor.Ancak Kadınlarda çok daha özel bölgeler ve haz duyduğu noktalar bulunmakta.

İşte sizlere Kadın vücudunda hassas Bölgeler

Kadin-vucudu-110. İç uyluk: Bu bölgeyi çok yumuşak bir şekilde okşayarak öperek uyarabilecek kadar hassas bir bölgedir. İç uylukta bazı sinir uçları vardır bu nedenle kadınlar bu noktadan uyarılmayı çok severler. Bölge çok duyarlı olduğu için sakın ısırma gibi hareketler yapmayın, bu ağrıya neden olur.

9. Dizlerin arkası: Dizlerin arkasından bir çok sinir uçları vardır. Siz o bölgeyi nazikçe öpün ve okşayın ve hafifçe(ama çok hafifçe) ısırabilirsiniz. Sakın çok gıdıklamayın bu can sıkıcı bir durum olabilir. Abartmadan hareket edin.

8. Kalça: Evet doğrudur. Bir çok kadın poposunun üstüne hafif bir tokat veya kalçasının sıkılmasından hoşlanır.Kalçanın hafiften okşanması kadının uyarılmasında etkili olacaktır.

7. Boyun-Ense: Tüm kadınların tüylerini diken diken edecek bölgedir. Dilini kullanarak onu uyarmak yada hafifçe ısırıklar atarak onu zevkin doruklarına çıkarabilirsiniz. Ellerinizi kullanarak saçlarını yukarı kaldırın boynunu hafifçe ısırın ve saçlarından tutarak kendinize çekin ve kulağına aşk nağmelerini fısıldayın. Ya da hafif bir masajla başlayabilirsiniz.

6. Kulaklar: Bir çok kadın kulaklarının öpülmesinden ve emilmesinden hoşlanır. Öptükten sonra kulağına ‘Seni Seviyorum’ dediğiniz her kadının hoşuna gider. Sakın kulağına ‘Şortumu yıkadın mı?’ diyer sormayın. Biraz erotik sözler söyleyin.

5. Ayaklar: Kadınlar ayaklarına dokunulmasından, okşanmasından ve masaj yapılmasından hoşlanır. Ayak tabanlarını, parmakları ve bilekleri okşamak ve masaj yapmak kadınların hoşuna gider. Bir çok erkek özellikle ayak fetişisti olanlar kadınların ayaklarını öpmeyi ve yalamayı severler. Kadınlar özellikle ayak parmaklarının oynanmasından hoşlanır.

4. Bilekler: Bir çok erkek kadının bileklerinin olduğunun bile farkında değiller. Bir kadınla sevişmeden önce bileklerini öpmek, koklamak iyi bir başlangıç olacaktır.

Kadin-vucudu-23. Göğüsler: Göğüsler hem kadınlar hem de erkekler için vazgeçilmezdir. Göğüsler öpmek, emmek , okşamak ve bazen hafiften uçlarını ısırarak uyarmak içindir. Göğüs uçlarının öpülüp emilmesinden her kadın zevk alır.

2. Vajina-Klitoris: Her iki bölgede uyarılınca ilişki akıl almaz boyutlara ulaşır. Özellikle dokunma, öpme ve dilinizle uyarılma kadına müthiş bir zevk verdiği kesindir. Sadece ilişki öncesi için değil, bu bölgede uyarılma ilişki esnasında da devam eder. Bu noktadan uyarılan kadınlar asla rol yapamazlar. Tümüyle gerçek duygularıdır.

1. Dudaklar: Bir ilişki her zaman ilk önce dudaklardan başlar. Öpüşme, emme, ısırma dudakların yapabileceği işlevlerden sadece bir kaçı. Alt ve üst dudaklarla oynamak, öpmek ve hatta ısırmak zevk için güzel bir başlangıç olacaktır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık