Kadınların Erkeklerde aradığı 5 önemli özellik

Kadınların Erkeklerde aradığı 5 önemli özellik

Kadınlar erkeklerde her zaman vazgeçemeyeceği ve aradıkları özellikler vardır. Erkeklerin merak ettiği bir soru ise kadınların erkeklerde hangi özelliklere önem verdikleri Veya kadınların erkeklerde olmazsa olmaz bazı özelliklerinin neler olduğu bilmek isterler. Gerçi tüm kadınlar farklıdır. Bazı özellikler vardır ki bunlar kadınların ortak istedikleri karar gibidir. Sizlere bu özelliklerden en önemlisi olan 5 özellikten bahsedeceğiz

1 – Yemek Yapmak

Yemek yapabilen bir erkek bir kadın için çok şey ifade eder. Öncelikle bu, iyi beslenmek için her zaman kadının yemek yapmasına gerek kalmayacağı anlamına gelir. İkinci olarak, birlikte iyi vakit geçirebilmek amacıyla ikinize bir şeyler hazırlamak için zaman harcamaya istekli olduğunuz anlamına gelir.

Ama en önemlisi, kadınlar hakkındaki modası geçmiş fikirleri ve onun mutfağa olan ‘gerekli’ yakınlığını bir kenara bırakmaya istekli olduğunuz anlamına da gelir. Hangisine daha çok değer verirse versin, mutfakta sahip olduğunuz herhangi bir yetenek hiç şüphe yoktur ki onu etkileyecektir.
2 – Eğlenceli Olmak
Erkekler sakini oynamayı severler. Bu yüzden bir erkek hayatındaki bir şeyle ilgili gerçekten heyecanlanıyorsa, kadınlar bu tip saf duyguları çekici bulurlar.
Her şeyden çok, eğer kendi hatunu için heyecanlanıyorsa bu çok eğlencelidir. Bir erkeğin ‘Bay sakin’ kişiliğinden sıyrılması güven ve yakınlık ifadesidir ve bazen erkeğin ortaya çıkarmak isteyeceği birden fazla görüntüsü olabilir. Bu nedenle, eğlenmenize bakın ve bir olay veya yaklaşan bir organizasyon için az hevesli olun.
Eğer ‘esas kızı’ gerçekten heyecanlandırmak istiyorsanız, onunla ilgili duygularınıza hakim olamadığınızı söyleyin. Arayacağınızı söylediğinizden daha erken arayın, bazı yerlere beraber gitmeyi teklif edin, veya sadece onun etrafında olmaktan heyecan duyun. Sadece yapışkanlık ile hayranlık arasındaki ince çizgiyi unutmayın.
3-Düşünceli olmak
Düşünceli olmak etrafta, özellikle ilişki dünyasında, çokça bahsedilen bir terim.

Olay çiçek vermekten ziyade, etkileyici olan bir erkeğin, kadının stresli bir gün geçirdiğini hatırlayıp, ona sorular sormayı hatırlaması veya sebepsiz yere ona en çok sevdiği şarap, şeker veya yiyeceklerden getirmesi, veya büyük bir toplantı öncesinde ona şans dilemek için telefon açmasını sağlayan ihtiyattır.

Bu tip bir hareketten sayılan düşünce şekli gerçek ilgi ve alakadır. Eğer onu düşünüyor ve onun için endişeleniyorsanız, bundan daha hayranlık uyandıran bir şey yoktur.

Düşünceli olmak bazen “düşünce” krallığını aşar ve fedakarlık dünyasına dahil olur. Bu çok etkileyicidir, örneğin, sadece onu mutlu etmek için alışveriş merkezine giriyorsanız, katlanıyormuş gibi görünmekten çok, bu aktivitelerden hoşlanıyormuş gibi görünmeniz daha iyi olur.
4 – Dürüstlük
Bazen büyük, erkeksi bir gösteri bir kadını etkilese de sahici olan bir erkek bir kadının ayaklarını yerden kesebilir. Tüm dünyaya nasıl olduğunu göstermeye istekli bir erkek, klişeler veya idealler bir yana, güvenli ve dürüsttür. Bu derece güvenilir bir erkek aynı zamanda eğlenceli de olabilir çünkü şaşkınlıklardan utanmaz ve kendisi ile dalga geçebilir.

Sahici bir doğası olmak bir ilişkideki güvenin de işareti olabilir. Bir kadının önünde duygularını göstermek isteyen bir adam, ona kendisini ne kadar yakın hissettiğini söylüyordur aslında. Esasen, dürüst bir erkeği tanımaya ve hoşlanmaya çalışmak daha kolaydır.
5 – Aile Değerleri
Sportif, anne – babası ve kardeşleri ile yakın ve ailesine bağlı bir erkek, her kadının gözünde bir ödüldür. Kadınlar bu davranışları görmek isterler, çünkü bunu istedikleri şeyin bir resmi gibi görürler.

Eğer bir erkek sabırlı, yardımsever ve sahiden ailesi ile ilgileniyorsa, sabrını zorlasalar da muhtemelen kız arkadaşıyla ciddileşecek tipte bir erkektir. Ailenize yakın olmak aynı zamanda iyi bir destek sisteminiz ve temeliniz olduğunu gösterir, dolayısıyla sevmeyi ve sevilmeyi bildiğinizi.

Kadınlar aynı zamanda çocukları seven erkeklerden etkilenirler. Bu, kadınların ölüp bittikleri annelik içgüdüleri ile mi yoksa sadece onlara çok şirin göründüğünden midir bilinmez. Ancak kesin olan bir şey vardır ki, çok az kadın buna karşı koyabilir.

Kadınların Erkeklerde aradığı 5 önemli özellik Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık