Kalıcı dövmeden kurtulmanın yolu

Kalıcı dövmeden kurtulmanın yolu

Kendine sıkıntı yaratan veya sıkılan, şikayetçi olan ve bir daha ismini bile duymak istemediğiniz eski sevgilinizin ismini sildirmek için dövme sildirme yöntemleri hangileri olduğunu sizler için araştırdık

Kalıcı dövme nasıl silinir

Artık günümüzde bu dövme silme işlemleri eskisi gibi zor olmuyor pratik ve lazer eşliğinde istenmeyen dövmelerden kurtulabiliyorsunuz. Son zamanlarda farklı farklı sebeplerden dolayı dövme sildirmek isteyenler lazerle dövme uygulamasına başvurmakta.

Dövme yapılırken cildin dermiş tabakasına yapılan bir uygulamadır. Lazerle bu dövmeler bir kaç seansta son derece iyi sonuçlar elde edilmektedir. En çok sorulan sorulardan biri “dövme silme esnasında cildime zara gelir mi ? ” Bu soruya dövme silme esnasında uygulanan uygun dalga boyuna sahip lazer cihazlarla hedefe atışlar yaparak temizlenmekte. Dövmeli bir cilt dış tarafa doğru bir tabaka oluşur. Lazer ışınları sayesinde bu tabaka emilir. Cildi tahriş etmeden hangi ölçüde ve ne kadar uygulanmasını bu konunun uzmanları tarafından yapılması gerekmektedir. Dövme silmeyi mutlaka uzman kliniklerde uzman doktorlara yaptırmalısınız.

Hep dövmeden bahsettik peki kalıcı makyaj silinebilir mi derseniz eğer cevabımız evet lazer uygulaması kalıcı makyaj uygulamalarında da yapılabilmekte.. Kalıcı makyaj diğer dövme gibi daha taze ve yüzeysel olduğundan kolay çıkartılabilir.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık