Kaliteli ve Özgün Ofis Mobilyaları – Zivella.net

Kaliteli ve Özgün Ofis Mobilyaları – Zivella.net

Kaliteli ve özgün ofis mobilyaları alanında Türkiye’nin önde gelen firmalarından Zivella, Azerbaycan’nın da önde gelen ofis mobilyası üreticilerindendir.

Ofis mobilyalarının çalışma hayatının vazgeçilmez bir parçası olduğunun bilincinde olan firma, ürettiği ofis mobilyaları ile çalışan üretkenliğini en üst seviyelere çıkarmayı kendisine görev edinmiştir. Ayrıca ürettiği ergonomik ürünler ile çalışan sağlığını da iş modelinin içerisine sokmayı başarabilmiştir.

Zivella, dinamik yapısı ile çağın yeniliklerine her zaman ayak uydurabilmiş, batının modernliği ile doğunun geleneklerini aynı pencereden müşterilere sunmayı başarabilen bir firmadır. Katıldığı sayısız yurtdışı fuarlarında, ülkemizin tanıtımına da yardımcı olan firma, vizyonunu orta vadede Türkiye’nin en büyük mobilya üretici olmak yolunda belirlemiştir.

Zivella, 5 ana kategoride müşterilerine hizmet vermektedir. Bu alanlar; ofis mobilyaları, ofis koltukları, cafe mobilyaları, bahçe mobilyaları ve dekorasyon ürünleridir.
Zivella
Zivella, ofis mobilyalarında, makam takımlarından yönetici masa takımlarına, çalışma masalarından toplantı masalarına birçok üründe müşterileri ile buluşmaktadır. Ofis koltuklarında ise; müdür koltukları, yönetici koltukları, personel koltukları, bekleme koltukları ürün portföyü içerisindedir.

Zivella’nın global rakiplerine oranla en büyük avantajı özgün ürün portföyüdür. Günümüzde tüm mobilyaların birbirleri ile çok benzer hatta aynı olması, mobilya üretiminde risk alıp özgünlüğe giden firmalara önemli derecede fırsat ve avantaj sunmaktadır. Bu özgünlük ve kaliteli ürün yapısını, uygun fiyatlar ile de birleştirmeyi başarabilen Zivella, kısa sürede adından oldukça bahsedilir bir duruma gelmeyi başarmıştır.

Zivella’nın hizmet verdiği mağaza lokasyonlar: Masko İstanbul, Modoko İstanbul, Acıbadem, Rize, Bakü Gençlik, Bakü 28 May’dir. Ayrıca fabrikası İstanbul Sultanbey’li de bulunmaktadır.

Ofis mobilyalarınızda Zivella farkını yaşamak, hem yöneticilere hem de çalışanlara çok önemli ayrıcalıklar sunacaktır. Günümüzün nerdeyse üçte birini geçirdiğimiz ofislerimizi ne kadar estetik ve doğru mobilyalar ile dizayn edersek, verimlilik ve üretkenlik de o derece artacaktır. Ayrıca çalışan memnuniyetinin de artacağı ve herkes için daha huzurlu bir ortam oluşmuş olacaktır.

Zivella web sitesindeki ürünleri inceleyerek sizler de, kendi ofisiniz için uyumlu şık tasarımları bulabilirsiniz.

Kaliteli ve Özgün Ofis Mobilyaları – Zivella.net Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık